• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Abime hediye seçimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
3 4 gün sonra abimin doğum günü sizce ne almalıyım ona?
ayrıca teb banka kartı ile alışveriş yapılan site biliyomusunuz?

Mutlu olabileceği bir hediye ver.Tuttuğu takımın orjinal formasını alabilirsin.

güzel bi içki masası kur
hayatında bi kere bile alkol kullanmamıştır o masayı kurarsam heralde sopayla kovalar beni :)

----------

Mutlu olabileceği bir hediye ver.Tuttuğu takımın orjinal formasını alabilirsin.
peki banka kartıyla orjinal forma alabileceğim bi site varmı?

----------

saat ile forma arasında kaldım gerçi aksarayda tanıdık saatçi var arkadaşın babası acaba saatmi alsam saat alcam modeli seçmek sıkıntı :D

yaş 26
ten beyaz
saç rengi siyah
boyu 1.81
kilo 75
halısaha maçı arkadaşlarıyla dolaşır falan kendisi komser pek zamanı olmuyo aktiviteye :D

peki banka kartıyla orjinal forma alabileceğim bi site varmı?

Kredi kartı var ise bence gidip bayiden alman daha iyi olucaktır. Mesela galatasaraylı ise GSTORE fenerbahceli ise FENERİUM dan al orası sana kalmış ama orjinal al alacaksan site ile iyi olmaz bence.

neyse sorun yok hallettim aile fotomuz vardı onu tablo yaptırcam bide yemeğe ısmarlarım tmmdır :D
kilit.

Ah ulan ahhh bana hiç hediye alan bir kardeşim olmadı, herkes benden hediye bekliyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri