• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ABT 20. Liselerarası Ulusal Tiyatro Şenliği!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Beyler mutluluktan uçmak üzereyim. Okulumuzda tiyatro ekibimiz var ve Antalya'da düzenlenen tiyatro festivaline katılmak istiyorduk. Gerekli başvuruları yapmıştık ve haber bekliyorduk. Beklenen haber bugün geldi ve kabul edilmişiz. 400'ü aşkın okulun müracaatından sadece 75'i kabul edilmiş ve bizde bunun içerisindeyiz. Eğitim hayatımdan sonra da tiyatroya devam etmek istediğim için bunu kendim için büyük bir şans olarak görüyordum ve bu kabul haberi beni çok mutlu etti. :D

Site: Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu >> Anasayfa

Buyrun buda sitede ki resim:
mufitkayacansenlikfoto1.JPG

En öndeki afiş bizim. Kırmızı gömlekli olan benim. :D

Tebrik edecektim, twitterda da paylaşmıştın bu durumu.Adınada çok sevindiğimi belirtmek isterdim ama o yanlış anons benide senin kadar üzdü.Empati bazen üzüyor.

Öncelikle tebrikler. Bizim ekibimizde Ankara tiyatro festivaline seçildi. Başarılar. Şeytanın bacağını kırın. :)

Tebrik edecektim, twitterda da paylaşmıştın bu durumu.Adınada çok sevindiğimi belirtmek isterdim ama o yanlış anons benide senin kadar üzdü.Empati bazen üzüyor.
Hiç sorma Barış ya 2 kez duygu patlaması yaşadım. 1.'si kabul edildiğimizi sanmanın verdiği mutluluk 2.'si ise gerçeği öğrenince olan hayalkırıklığı.
Öncelikle tebrikler. Bizim ekibimizde Ankara tiyatro festivaline seçildi. Başarılar. Şeytanın bacağını kırın. :)
Bekliyoruz bakalım sonuçları Beyaz :)

Kanka takma yav bidahakine gidersiniz inş sen şimdi ünlü olunca bizi de unutursun seçilince bile öyle olmuş bi havalar felan :D

Kanka takma yav bidahakine gidersiniz inş sen şimdi ünlü olunca bizi de unutursun seçilince bile öyle olmuş bi havalar felan :D
Kanka daha elenmedikte seçilmedikte dur bakalım haber bekliyoruz :D Benim ünlü olmak gibi bi niyetim yok sadece sevdiğim istediğim işi yapayım yeter. Gözüm yükseklerde değil :D

Kanka daha elenmedikte seçilmedikte dur bakalım haber bekliyoruz :D Benim ünlü olmak gibi bi niyetim yok sadece sevdiğim istediğim işi yapayım yeter. Gözüm yükseklerde değil :D

Öyle deme la ünlü olman lazım ilerde artislik yapmam için :D

Ayıpsın neti bağlatıcam 1-2 güne sıkayptan sana özel 1 e 1 konser veririm :D

Hayırlı olsun. Aslında tiyatro yolunda ilerlemek isteyince aileler tepki verir çoğunlukla tiyatroda nedir oku hayatını kurtar tarzı. Saçma bir bakış açısı . Merak ediyorum senin ailenin görüşleri neler?

tuna antalya'ya gidince buraya yaz ki kesin olsun :D benim gibi anlık heyecanları seviyorsun :D

inş başarılı olursun :)

Geri