• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AC: Revelations Yeni Ekran Görüntüleri

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
Ubisoft Montreal tarafından hazırlanan ve ağırlıklı olarak İstanbul'dageçecek olmasından dolayı özellikle Türkiye'de oldukça fazla beklenen Assassin's Creed: Revelations'un yeni ekran görüntüleri yayımlandı. Assassin's Creed: Revelations'un 15 Kasım'da piyasada olması bekleniyor.

galeri_43.jpg

galeri_44.jpg

galeri_45.jpg

galeri_46.jpg

galeri_47.jpg

galeri_48.jpg

Alıntıdır.

bu oyun süper ya bide eski istanbulda gectiginden şu an icin favorilerimde :D zaten brotherhood da bıtırmıcem dedım bıtırdım bunu bıtırmıyecem gelsin hele bide

Geri