• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Acaba Hangisi ? :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Neden bu kadar çok misafir var ?

• Kullanılan toplam oy
    39

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
bu misafirler niye her zaman bu kadar çok :(
PSOYUnL.png

​Google'den buldukları rehberlere bakıyorlar.Ama en cazibi ben fake değilim.

Daimon, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

----------

Spor bölümünden uzaklaştırıldıysan göremezsin :)

Ben orayı bu üyelikle kayıt olduğumdan beri görmüyorumki uzaklaştırılacak birşey yapayım. :D

Daimon, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
  2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

----------

Ben orayı bu üyelikle kayıt olduğumdan beri görmüyorumki uzaklaştırılacak birşey yapayım. :D
orayla bizzat kahraman abi ilgileniyordu ilk açıldığında spor dalları özellikle futbolda tartışma çok olduğu için her hangi bir tartışmada bölüme girme yetkinizi alıyordu diye hatırlıyorum ilk açıldığı zamanlarda arada kaynamış olabilirsin o bölümü bende göremiyorum girmek istemediğim için rica etmiştim benimde bölümü görme yetkime el koymuştu istesende göremezsin artık orayı demişti :D

Hiç bir şey yapmadığından eminsen kahraman abiye ulaş bi :)

iddaa için vip mi gerek acaba diye düşündün dime doğruyu söyle :D
sen vip olmadığın halde görüyorsan öyle bir şey düşüneceğini sanmıyorum :D

orayla bizzat kahraman abi ilgileniyordu ilk açıldığında spor dalları özellikle futbolda tartışma çok olduğu için her hangi bir tartışmada bölüme girme yetkinizi alıyordu diye hatırlıyorum ilk açıldığı zamanlarda arada kaynamış olabilirsin o bölümü bende göremiyorum girmek istemediğim için rica etmiştim benimde bölümü görme yetkime el koymuştu istesende göremezsin artık orayı demişti :D

Hiç bir şey yapmadığından eminsen kahraman abiye ulaş bi :)

sen vip olmadığın halde görüyorsan öyle bir şey düşüneceğini sanmıyorum :D
yok la bu resimi görmeden önce diyorum :D

Yok giriş yaptığımda gözükmüyor.Giriş yapmadığımda gözüküyor ondan dedim. :D
dediğim gibi üyeliğinin o bölümü görme yetkisi alınmış büyük ihtimal tartışmaya falan katıldın o bölümde el koydular yetkine.

normalde herkese açık bir bölüm olduğu için giriş yapmadan görebiliyorsun bölümü ama üyeliğinde o yetki kapalı olduğundan göremiyorsun olay bu kadar basit.

dediğim gibi üyeliğinin o bölümü görme yetkisi alınmış büyük ihtimal tartışmaya falan katıldın o bölümde el koydular yetkine.

normalde herkese açık bir bölüm olduğu için giriş yapmadan görebiliyorsun bölümü ama üyeliğinde o yetki kapalı olduğundan göremiyorsun olay bu kadar basit.

Tartışmaya katılmadım.Rütbe ayarlarında birşey var herhalde....

Artık forumda fikrini söyleyen ban yiyor.Bence banlı üyeler.
Düşünce tarzını biraz değiştirmelisin.

Daimon, herhangi bir işlem yapılmamış ayarlarınızı standarta aldım göremiyorsanız özel mesajdan devam edebilirsiniz.

Geri