• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Access Veritabanı Bağlantısı sorunu

dzednajpw

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Ağu 2012
Puanı
4
C#ta yaptığım programda veri tabanı ile bağlantı kurmama kalan son işlemi yaparken C# çalışmayı durduruyor.Aynısını VB'de yaptım yine aynı , Visual Studio 2010 Ultimate indirdim gene aynı neden oluyor olabilir ?

çalışma durdurulduyosa bunun visual studio sürümüyle deil yazdığın kodla alakası vardır. çalışmanın durduğu yerde çıkan hatayı ve kodları yazarsan arkadaşlar yardımcı olabilir bn access bağğlantısında biraz kötüyüm :D

Hiç bir kod yazmadım garip olanda bu :D videoya göre yapıyorum adamda aynı benim gibi yapıyor sorunsuz oluyor

using System ekliyor sonradan o adam ama onu yapmadan öncede oluyor

error listte her hangi birşey yok.

----------

Dur tahmin edeyim 64 bit işletim sistemi kullanıyorsun?

Yok hayır :D 32 bit , zaten uyumsuz olsa program kurulmaz diye biliyorum uyarı çıkması lazım ama tam o kısıma gelince çalışma duruyor ama bilmiyorum haklıda olabilirsin

----------

bilenler yardımcı olabilirmi

----------

bu nasıl bir saçmalık ya artık veritabanı bağlantısıla ilgili kod yazıcakkende donuyor , öylede donuyor böylede böyle birsey olamaz.

7. Satırdaki kod hatalı.

Kodları yazda bakalım bi ne var ne yok :D

Geri