• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Açık lise hakkında, bilen var mı?

Black Snow

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2017
Puanı
1
Arkadaşlar ben açıktan lise okuyorum da bir sorum olacak. Son kayıt yenileme tarihi 18 eylüldü ben geçen hafta ayın 11 inde falan bankaya yatırdım 35 lirayı. Ama bankadan aldığımız makbuz ile 5 tl karşılığında birde halk eğitime gitmek gerek ya onu yapmadım henüz yani bankaya yatırdım parayı zamanında fakat henüz halk eğitime gidemedim işten dolayı fırsat bulupta. Mesela pazartesi günü gitsem bir sorun olur mu son kayıt yenileme tarihi geçti fakat bankaya yatırdım parayı, parayı zamanında bankaya yatırdıktan sonra halk eğitim için de mi o son kayıt yenileme tarihi geçerli? Bilen arkadaşların acil yorumlarını bekliyorum teşekkürler.

Normal şartlarda halk eğitimde sorun yaşamazsın bir an önce gidip işlemi tamamlamanı öneririm. Bazen halk eğitimde uyuz uyuz tipler masa başında oluyor helede yoğunluk varsa işi yokuşa sürebilir.

sanırım sıkıntı yaşayacaksın. halk eğitim merkezinin numaraları vardır internette bir arayıp sormanı öneririm. sanırım mazeret belirtmen gerekiyor bu mazeret belirtme sanırım doktor raporu ya da bi dilekçe ile yapman lazım.

5 TL halk eğitimden kitap vs alabilmen için gerekiyor, şu http://aolweb.aol.meb.gov.tr linke tıklayıp giriş yap ve Genel Bilgiler kısmına bak Kayıt Tipi:Kayıt Yenileme yazıyor mu ona dikkat et ve Kayıt Tarihi: yazan yerdeki tarihi baz al. Muhtemelen kaydın yapılmıştır bir sıkıntı çıkmayacaktır. Halk eğitime işin düşmüyor kitap vs almıyorsan sadece 30 TL yatırarak otomatik kayıt yenilenebiliyor ayrıca. Ekstra olarak kayıt yenileme zamanı istersen online olarak ücreti ödeyebiliyorsun. https://odeme.meb.gov.tr/

Son düzenleme:
Kitap falan alamayacağım, daha önce bankaya parayı yatırdıktan sonra birde halk eğitime gidip 5 TL yatırıyordum fakat bu kez gidemedim bir türlü. Kayıt Tipi: Kayıt Yenileme yazıyor, Kayıt Tarihinde ise bankaya parayı yatırdığım tarih yazıyor. Yenilenmiştir o zaman değil mi?

Kitap falan alamayacağım, daha önce bankaya parayı yatırdıktan sonra birde halk eğitime gidip 5 TL yatırıyordum fakat bu kez gidemedim bir türlü. Kayıt Tipi: Kayıt Yenileme yazıyor, Kayıt Tarihinde ise bankaya parayı yatırdığım tarih yazıyor. Yenilenmiştir o zaman değil mi?
Evet kayıt yenilenmiş,ders seçim zamanını takip etmeyi unutma :wwe:

Geri