• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Açıklamada ki gibi video edit programı önerebilecek var mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DeepSky
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DeepSky

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2018
Puanı
0
Bana ses ve görüntü kalitesini bozmayacak bi' program lazım. Movie Maker kullanıyordum, ses kalitesi olduğu gibi olsa da 1080 p kalitesinde render aldığım halde görüntü kalitesi bozuktu. Camtasia indirdim, görüntü kalitesinde sorun yok baya hoşuma gitti kalitesi ama bu sefer de video ya eklediğim sesi bozuyor program. Ses orijinal halinden daha kısık ve boğuk oluyor 320 kbps ayarında kaydettiğim halde. After Effect, Sony Vegas tarzı programları da pc kaldırmıyor. Son olarak VideoPad diye ücretsiz bi' program buldum görüntü de sorun yok ama sesi en fazla 163 kbps olarak kaydedebiliyor. Sesler neden render dan sonra bozuluyor hiçbir fikrim yok. Kısacası sesi olduğu gibi, görüntü kalitesi de render dan sonra bozulmayan bi' program önerebilir misiniz var mı öyle bi' program? hmmm

Bana ses ve görüntü kalitesini bozmayacak bi' program lazım. Movie Maker kullanıyordum, ses kalitesi olduğu gibi olsa da 1080 p kalitesinde render aldığım halde görüntü kalitesi bozuktu. Camtasia indirdim, görüntü kalitesinde sorun yok baya hoşuma gitti kalitesi ama bu sefer de video ya eklediğim sesi bozuyor program. Ses orijinal halinden daha kısık ve boğuk oluyor 320 kbps ayarında kaydettiğim halde. After Effect, Sony Vegas tarzı programları da pc kaldırmıyor. Son olarak VideoPad diye ücretsiz bi' program buldum görüntü de sorun yok ama sesi en fazla 163 kbps olarak kaydedebiliyor. Sesler neden render dan sonra bozuluyor hiçbir fikrim yok. Kısacası sesi olduğu gibi, görüntü kalitesi de render dan sonra bozulmayan bi' program önerebilir misiniz var mı öyle bi' program? hmmm

Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects tavsiyemdir...

Movavi Video Converter 18 Premium - Freemake video conventer bunların ikisiyle aldığın renderlar asla bozulmaz.

Geri