• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Acil Satılık R10 Üyeliği

AniLSincan

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Haz 2013
Puanı
0
Selamın Aleyküm ;

Arkadaşlar Elimde 2010 kayıtlı r10 üyeliği var arkadaşım vermişti 0 mesajı var , para ile satıldığını duydum ve satmaya karar verdim..

Şuandaki Düşündüğüm fiyat 70 TL.

SADECE İHTİYAÇTAN SATILIKTIR.

Hesabınızın nickinide ekleseydiniz keşke. Alacak kişi ona göre karar verirdi. Sonuçta R10 da nick değişimi yapılmıyor :) En azından araştırma fırsatı bulurlar...

Genel yerden vermede kullanıcı ismini hesabı almayı düşünenlere özelden ver. Şimdi hesap satışı yasak r10 yöneticileri görür kullanıcı ismini buradan satıldığını alan kişi zarara girer. Yani banlanır hesabı.

Neyi Araştırma fırsatı bulurlar anlamadım ?

Nick verirsem ban yeme ihtimali var , satış yasak nasıl olsa.. ciddi almak isteyenlere zaten verilcek nick .

Haklısınız. O zaman illegal iş yapmayacaksınız. :) Sonuçta kesin alacak kişiye verilecekse adam üyeliği aldıktan sonra pişman olabilir. Bu ihtimal göz önünde bulundurulmalı. Eğer üyeliğin R10'a kötü bir geçmişi varsa zaten o üyelikten bir fayda gelmeyecek sahibine :)

Neyse hayırlı satışlar.

alıcak arkadaş mümkünse elden alsın sonra kazıklanmayın :)

Geri