• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Acil Yardım Konuyu Nere Açacağımı Bilemedim İnternete Bağlanamıyorum :(((((((

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kopuk53
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kopuk53

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Ağu 2009
Puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Oncelikle Ben 6. Kattaki Abimden 1. Kata İnternet Çekicem eve 27 metre kablo kullandık onun modeme taktık benim pc'yede Taktık fakat net yok..

kabloyu kontrol ettik ilk aldığımızda bir cihaza taktı sorun yok dedi bilgisayar da görüyo internet girişini Abimde de net var 2 kat alttaki abisine de neti çekmişti daha once bana yaptığı gibi orda sıkıntı yok pc görüyo ama net yok Yardımcı olabilecek Arkadaşlar varmı Yardım ederseniz çok sevinirim :/

Ethernet driverin yüklü mü? Anakartının CD'si varsa orada ethernet sürücüyü yükle.

Geri