• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Acill beyin kanaması veya travması ???

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Arkadaşlar yaklaşık 4 saat önce kafamı çok hızlı bir şekilde beton duvara vurdum ve 4 saattir zonkluyor kafam hafifa kafa derim soyulmuş ve şişlik devam ediyor ama hala bir ağrı var sizce bişey olmuş olabilirmi uyumaktanda korkuyorum açıkcası bişey olursa diye bu konuda bilgi sahibimisiniz :pff::cry:

Beyin kanaması olsa öldürdün şimdiye. Gülebiliyorsan, kelimeleri konuşurken yutmuyorsan, nefes alış-verişinde sıkıntı yoksa ölmezsin herhalde. Yine Allah bilir, belki yarın belki yarından da yakın.

gülebiliyorum fakat bi halsizlik oluştu ve başım aralıksız zonkluyor buda beni açıkcası korkuttu :/

Acile git tetkik yapsınlar buradakilerin söylemesiyle olmaz bu işler

Foruma sormakla olcak işmi bunlar vurduysan ve için rahat değilse hemen doktora git forumlara kalırsa bu iş ohoo.Sağlığını ihmal etme.

lan yakında gerdeğe giricem yardım diye konu açılmaz şaşırmam artık :D

bulantı yok çok şükür ağrı şişlik ve halsizlik şuan etkin ve uykumda geliyor uyumamak için direniyorum korktuğumdan o bişey değil sigortada yok şimdi doktora gitsem 600 700 tl den aşagı fiyat çıkmaz oda ayrı bir dert zaten :/

aga doktormu var forumda :D hayır olsa ne olacak röntgen felan çekmeleri lazım anlamaları için... bu yaptığın hareketi sarsılan güzide kafana veriyorum ve doktora gitmeni tavsiye ediyorum :D

Herhangi bir hastanenin acil servisine git en fazla 30dklık iş eğer buna üşeniyorsan kafana buz koy şişmesin,ağrı yapmasın.Ölmezsen bişey olmamıştır

Ali İsmail Korkmazda Eskişehirde kafasına aldığı ağır darbeler sonucu öldü ama dayak yedikten sonra kendi başına hastaneye gidebilmişti ve birşeyin yok diyerek eve yollanmıştı.İçine kurt düşürmüyeyim ama yani gerçek bu.Sonradan öldü çocuk.Haberin olsun yani git bi muayene ol hemen.

helvanı hazırlıyorum kardeşim artık o 600 700 lirayı cenazeye bide irmik un şeker masraflarını ödersin :)

Bence kardeşim birşey olmaz tabikide ağrıcak biraz buz falan koysaydın ama korkma birşey olmaz ya en fazla ölürsün cınım .s

daha sonra pişman olmamak için önlemini almak lazım doktora gitmen en iyisi

Kardeşim ben gıcık oluyorum bu tarz konulara.Yahu aramızda doktor yok daha aramızda işi olan bile yok.Sana diyeceği en fazla şey " Doktora git " hani ciddi konu açıyorsunuz ama buradan daha fazla bir yanıt beklemeyin.Hayatınız söz konusu olan bir konu açıp buradan ne tür bir cevap bekliyorsun? Hiç zaman kaybetme gitmediysen acile git.

Şuana kadar sadece kafamı vurduğum yer ağrıyo sanırsam buda şeyden kaynaklı vurduğum yer yüzülmüştü kabuk bağlıyor ve ondan dolayı haraket halinde ağrıyor, buz koyuyorum dunden beri fakat ağrısı düne göre biraz daha iyi eğer az daha zaman geçmezse ve dediğiniz gibi bulantı vb bişeyler olursa doktora acilden gideceğim, geçmiş olsun dileklerinize teşekkür ederim konuyu açmamın sebebi maxigame ailesi olarak az çok bilgi sahibi insanlardan bilgi almamdır.Bir hatam olduysa affola herkese iyi forumlar ...

Geri