• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Açtığım 4.konu

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar açtığım 4.konu cevap yazmayan olmazsa artık açmicam. 10.sınıf düz liseye gidiyorum. Kredim 71 ortalama 3 zayıfım var fizik,kimya,dilanlatım, Ortalama yükseltme sınavlarına giricem.Kredi nasıl yükselir ortalama yükseltmede arkadaşlar 2.dönememi bakıyolar yoksa nasıl ayarlanıyor. Benim bedenim 1.dönem 3 2.dönem 5 kredi 4 geliyor onu yükselticemde hangi döneme bakıyolar ? cevap vbekliyorum

mesela beden eğitiminden girersen yükseltmeye ortalaman 4 se ortalama yükseltmeden 5 alırsan haftada 2 ders bede eğitimi görüyorsan 2 kredi gelir ve kredin tutar dil anlatım hariç diğerleri silinir dil anlatımdan girip 45 almak zorundasın ama alamasanda mezun olana kadar vermek zorundasın

mesela beden eğitiminden girersen yükseltmeye ortalaman 4 se ortalama yükseltmeden 5 alırsan haftada 2 ders bede eğitimi görüyorsan 2 kredi gelir ve kredin tutar dil anlatım hariç diğerleri silinir dil anlatımdan girip 45 almak zorundasın ama alamasanda mezun olana kadar vermek zorundasın

Kardeş çok saol beklediğim cevap buydu şimdi ortalama yükseltmeyi hesaplarken ilk dönem ve 2.dönemin ortalamasıyla topluyup haftalık ders saatine bölyrsn ve ortalama yükseltmedeki notunla toplayıp tekrar bölyrsn dimi ? Birde kardeş kesin dimi bu yoksa kalmıyalım ? :D

evet öyle mesela ilk dönem dil anlatımın 1 ikinci dönemde 0 olsun ikisinin ortalamasını alırsın yani 0.5 den 1 olur ortalama yükseltmedende 2 aldınmı geçersin

Dil ve anlatım kolay ders gir yükseltmesine en azından bi 45 alırsın.

Arkadaşlar açtığım 4.konu cevap yazmayan olmazsa artık açmicam. 10.sınıf düz liseye gidiyorum. Kredim 71 ortalama 3 zayıfım var fizik,kimya,dilanlatım, Ortalama yükseltme sınavlarına giricem.Kredi nasıl yükselir ortalama yükseltmede arkadaşlar 2.dönememi bakıyolar yoksa nasıl ayarlanıyor. Benim bedenim 1.dönem 3 2.dönem 5 kredi 4 geliyor onu yükselticemde hangi döneme bakıyolar ? cevap vbekliyorum

Sürekli konu açmana gerek yok açtığın konuya arada bi bişey yaz güncel falan yazki gümdende kalsın

Şöyle bişey 1. dönem 5 olsun 2. dönem 1 se eğer kalırsın gördüğüm kadarıyla dil anlatımın 1 bu baraj dersi olduğu için bunu kesinlikle vermelisin eğer sorumlu geçmek istiyosan ortalaman tutmuyosa kalırsın direk 1 dönem notları sadece 0 ın varsa etkiler şöyle ki matematik 1. 0 2. dönem 2 kalırsı en az 3 getirmen lazım diğer notlarda 2. dönem aldığın not geçerlidir 1.dönem etki yapmaz

Ben ondan bahsetmiyorum Arkadaşlar, Benim Kredim 71 Beden ilk dönem 3 2.dönem 5 Haftalık ders saati 2 8 kredi geliyor OYS 'de bedeni 5 yapsam 10 kredi gelir dimi ?

----------

Çok saolun arkadaşlar bu oys de aldığın not 2.dönemlemi ortalamaylama notunlamı toplanıyor onu anlamadım ? Kredim 71 bedenim ilk dönem 3 2.dönem 5 4 kredi geliyor ondan dedim ?

----------

up up up !

----------

yardım etçek yokmu arkadaslar ?

Geri