• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adalar ziyareti :))

BlackStorm

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
1
Arkadaşlar merhabalar ben izmitte oturuyorum kız arkadaşımı adalara götürmek istiyorum yol tarifi alabilirmiyim hangi ilçeden feribota bineyim felan bi yardımcı olursanız sevnirim

Yardımcı olur mu bilmiyorum;

[h=1]Kocaeli Belediyesi - İzmit Büyükada Vapur Seferleri[/h]

Kocaeli -> Büyükada Gidiş:
08:30 İzmit
09:15 Değirmendere
10:00 Karamürsel
11:15 Darıca
12:45 Büyükada
Büyükada -> Kocaeli Dönüş:
17:15 Büyükada
18:45 Darıca
20:00 Karamürsel
20:45 Değirmendere
21:30 İzmit
Seferlerin yapılacağı tarihler:
10 Haziran 2012-15 Temmuz 2012 arası her pazar
26 Ağustos 2012-9 Eylül 2012 arası her pazar
Ücretler:
İzmit, Değirmendere ve Karamürsel’den tek yön 12,5 TL
Darıca'dan tek yön 7,5 TL

vapur seferlerini biliyorum ama araba var gitmişken gezicez orayıda

istanbulun hangi ilçesinden feribotla gidebilirim pekiii :D

bro biz genelde büyük adaya kabataştan gidiyoruz büyük adaya gitmenizi öneririm paraya kıy idoya bin belediye feribotuna binersen yandın demektir çok uzun sürüyor sonra inince oradan bi bisiklet kirala tüm gün 10 tl sonra bak keyfine dikkat et faytona çarpma :) birde önerim piknik yeri var orda meşhur sor herkes bilir oraya gidip piknikte yapabilirsin mangal vs ordan kiralanıyor büyük ada ben bi 7-8 kere gitmişimdir okuldan kaçıp sınıftakilerle gidip mangal yapıyorduk

Geri