• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adaletini Dünya...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TimeLess
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TimeLess

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Mar 2012
Puanı
108
UBOI2L4.png

O kadar dersin arasından tekbir!
-ALLAHUEKBER!!

Benim felsefede 42.5 ta kaldı bakalım geçircekmi (: ?
mat'ın 2. sınav 75 tarih felsefe kimya düzelcek diğerleri kalcak yazın dijital elektroniği vermeyi düşünüyorum soruları çaldım zuhahah
nspth.jpg

mat'ın 2. sınav 75 tarih felsefe kimya düzelcek diğerleri kalcak yazın dijital elektroniği vermeyi düşünüyorum soruları çaldım zuhahah
nspth.jpg

42.5 geçer herhalde. :D 35 kalır gibime geliyor , teşekkürü kaçırdık sanırım. :D

nspth.jpg

hacı felsefeden geçsen nolcak sen:D okadar bölüm dersinden kalmışsın felsefeyi düşünme bence:D sınıfta kalırsın okadar bölüm dersiyle:D

Din dersinden kalmak... :(
Eğer içine yandığım sınavını 5 soru üzerinde yaparsa, bir soru sadece tek bir boşluk doldurmadan ve oda kitabın en ücra kesiminden alınma bir cümleden meydana geliyorsa, beriki soru yorum sorusu olmasına rağmen hocanın kafasındakini yazmadığın için 0 alabiliceğin bir soru olursa, ardındaki soru namaz yazdırmaksa çok normal düşük not alıp kalman. Aynı acıları yaşayanlar var burda zamanında rahat ol !!!!

Eğer içine yandığım sınavını 5 soru üzerinde yaparsa, bir soru sadece tek bir boşluk doldurmadan ve oda kitabın en ücra kesiminden alınma bir cümleden meydana geliyorsa, beriki soru yorum sorusu olmasına rağmen hocanın kafasındakini yazmadığın için 0 alabiliceğin bir soru olursa, ardındaki soru namaz yazdırmaksa çok normal düşük not alıp kalman. Aynı acıları yaşayanlar var burda zamanında rahat ol !!!!

Çok dolmuşsun bro sen. :D

Geri