• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adam odasını Nasa'ya çevirmiş.

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
LEqVvo.jpg

bu odadan çıkmam ben vinçle gelseler çıkmam :D

Görünüm olarak hoş olsa da bir amacı olmadığı için son derece gereksiz ve boş bir çaba olduğunu düşünmekteyim. Ne yapacaksın 5 bilgisayarı aynı anda mı kullanacaksın ? 5 kafan 10 gözün 10 tane kolun mu var? Yapacağınız tek şey gidip o bilgisayarların birinde ya Battlefield oynamak veya Cod oynamak başka ne yapacaksınız uzaya çıkacak değilsiniz ya.

Görünüm olarak hoş olsa da bir amacı olmadığı için son derece gereksiz ve boş bir çaba olduğunu düşünmekteyim. Ne yapacaksın 5 bilgisayarı aynı anda mı kullanacaksın ? 5 kafan 10 gözün 10 tane kolun mu var? Yapacağınız tek şey gidip o bilgisayarların birinde ya Battlefield oynamak veya Cod oynamak başka ne yapacaksınız uzaya çıkacak değilsiniz ya.

aman ALLAHIm ümit abi cevap verdi sonunda :D abi öyle deme adam nasa'ya kafa tutuyor belki :D

adam streamer olabilir belki umitcim diger ekranlardan yorumlari bagislari yada kamera goruntulerini takip ediyor olabilir.

Büyük ihtimalle yayıncı. Uçak kokpiti gibi baksana. :ent

adam streamer olabilir belki umitcim diger ekranlardan yorumlari bagislari yada kamera goruntulerini takip ediyor olabilir.

5 monitöre bakınca insan ne yaptığı hakkında ufakta olsa bilgi sahibi olabilir. Adam oyuncudan başka birşey değil. Eğer bu kadar masrafa ve zahmete streamerlik için girmişse ufakta olsa ekranlarda bu iş ile ilgili birşey olması gerekiyordu (Bakın ben bu işi bu ortamda ve bu şekilde yapıyorum dercesine).

Geri