• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adana'da Yaşayanlar Dikkat !!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
plakayı değiştirmişlerdir bence umarım tez zamanda yakalanır bu şeref yoksunları.

Emniyet böyle şeyler paylaşmaz ve bunlar hakkında en ufak bir bilgi sızdırmaz halk panik yapmasın diye

Ersan bu araba yakalanırsa ve ya patlarsa ne yapacaksın o zaman bu yorumu ?

Bir çok örneği var inşallah yanılmıyorumdur.Sonuç olarak sende biliyorsunki facebooktaki hit manyağı insanların paylaşacağı şeylerden birisi.Aynısının Bursa versiyonunuda gördüm ben.Bir beğeni 1 tl yardım diye kampanya başlatanlar bile var neymiş face sponsorluymuş :)

Bir çok örneği var inşallah yanılmıyorumdur.Sonuç olarak sende biliyorsunki facebooktaki hit manyağı insanların paylaşacağı şeylerden birisi.Aynısının Bursa versiyonunuda gördüm ben.Bir beğeni 1 tl yardım diye kampanya başlatanlar bile var neymiş face sponsorluymuş :)
Aynı şeyler olduğunu zannetmiyorum altındaki google linkine bakarsan yararlı olur.

Yav arkadaş bizi bilgilendirmek için böyle bir konu açmış hala muhalefet olanlar var belki doğrudur belki yanlıştır ama şu gerçekki bu ş***siz hala aramızda o yüzden dikkat etmek lazım eyvallah hocam konu için.

Doğruluk payı var galiba

n2gpr.png

adam Hataylada bağlantılı

Geri