• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adil Kullanım Kotası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MythLee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MythLee

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 May 2009
Puanı
115
6 Nisan günü internet hızımdaki enteresan düşüşten dolayı sağlayıcımı aradım arıza olup olmadığını öğrenmek için ve 2 gün sonra aldığım cevap AKKsını aşmış olduğumdu. Komik olan bir haftalık bir dönemde nasıl 75gb kullandım? Farklı internet sağlayıcısı kullanan başka bir arkadaşımda da aynı problem mevcut 4.5g ile beraber AKK limitleri falan mı değişti acaba durum aşırı komik :D

Sitesinden kota sorgulamaya bakmışmıydın Kaan ?

Sitesinden kota sorgulamaya bakmışmıydın Kaan ?

Onlar kotayı aştığımı söyleyince bakmak aklıma geldi ve gerçekten aşmışım :D Ama gayet eminim 75gbyi aşacak bir kullanım yapmadım vize haftasındayım herhangi birşeye vaktim yok ve interneti kullanan tek kişi benim farklı sağlayıcı kullanan bir arkadaşım var oda benimle aynı durumda vizeleri için şehir dışına gitti geldiğinde kotası dolmuştu :D

Bende az önce bir bakayım dedim, çok nadir bakıyorum zaten de tek başıma iyi harcıyormuşum bende :D Speedtest tede baktım şimdi ping artmış bende 15-16yı geçmezdi 71 olmuş :D Bu 4,5 neye yaradı hiç anlıyamadım. :D

OtJmb.png

Aynen öyle :D 3mbye düştü hızım ama sanki 1mb kullanıyor gibiyim :D

Sanki AKK aşmadan önceki hızı hızlıda, 3 olunca yavaşlattık diyorlar... 18MBPS de 802.11ac ile 720p bile izleyemiyorum. Üstüne üstük fatura olmasından 20TL fazla geliyor. El mahkum TTNET. Başka sağlayıcı olsa düşünmeden geçicem de yok işte. BIMNET de olur varsa.

Sanki AKK aşmadan önceki hızı hızlıda, 3 olunca yavaşlattık diyorlar... 18MBPS de 802.11ac ile 720p bile izleyemiyorum. Üstüne üstük fatura olmasından 20TL fazla geliyor. El mahkum TTNET. Başka sağlayıcı olsa düşünmeden geçicem de yok işte. BIMNET de olur varsa.

3 kullandığım zamanlarda oldu interneti ama şuan internet hızım testlerde vs 3 çıkıyor ama yavaş demek az kalır az önce forumda resim içeriği çok olan bir konuya bakayım dedim tüm sayfanın yüklenmesi 5 dakika sürdü :D

300 GB Minumum kota kullanıyorum aylık :D

1 yıl öncesine kadar 8mbps hız, 75 GB AKK'lı TTNet kullanıyordum, her ayın 3. gününde kotamı doldurduğumu söyleyip hızı 3mbps'a düşürüyorlardı. 1 yıldan beri Superonline kullanıyorum 8mbps hız, 50 GB kotam var, sürekli download yapan birisiyim şuana kadar hızımı hiç düşürmediler.

Hatta bu ay 15GB fazladan indirme yapmışım şuan hızımda düşme yok.
GRJ2br.png

1 yıl öncesine kadar 8mbps hız, 75 GB AKK'lı TTNet kullanıyordum, her ayın 3. gününde kotamı doldurduğumu söyleyip hızı 3mbps'a düşürüyorlardı. 1 yıldan beri Superonline kullanıyorum 8mbps hız, 50 GB kotam var, sürekli download yapan birisiyim şuana kadar hızımı hiç düşürmediler.

Hatta bu ay 15GB fazladan indirme yapmışım şuan hızımda düşme yok.
GRJ2br.png

Fiyatı ne.Bir şeyler indiren biri değilim steam oyun güncellerse günceller ayın geri kalanıda sadece video izlemekle geçer oda 320p 50 gb yetmez sıkıldım artık.

Geri