• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Admin Olarak Playerden Screenshot Almak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
2q0tzbq.png

KOD: amx_sxe_screen BOŞLUK nick
Öncelikle Buradaki Püf Nokta 'nick' Yazan Yere Player’in Nick'inin ‘tamamını’ Yazmamak Sadece ve Sadece Nick’inin Herhangi Bir Noktasından Sırasıyla 3 Harfini Yazıyoruz.

ÖRNEK : MaxiGame # Sanctuary
amx_sxe_screen max, sanc v.s
Bu Şekilde Konsola Yazarak enter Yapıyoruz Ardından Oyunun Sol Üst Köşesinde Mavi Yazı İle Screen Shoot [SS] Upload %si Çıkar . %100 olan Upload Ardından Download Olur. Download %100 Olduğu Zaman Playerin Screen Shoot [SS]’ı Sol Üst Köşede Belirir . F3'e Basarak kapatırsınız.

NOT:
Hata sonucu resim F3 ile kapanmayabilir,kapatmak için Cs'den çıkıp tekrar girmeniz gerekecektir.
NOT:
SS ‘ye Daha Kapsamlı Göz Atmak İster İseniz.

Program Files/Valve/SxeScreenShot İçine SS Kayıt Olur Oradan Daha Kapsamlı Bir Şekilde Bakabilirsiniz.

NOT:Sadece Ban Yetkisi Bulunan Adminler Screen Shoot [SS] Alabilir.

Teşekkürler.. Player'den video görüntüsü de alabiliyordun. Çok eskiden arkadaş bana söylemişti. Bunla ilgili fazla kaynak yok. Pach lazımdı. İsimlerini hatırlamıyorum. Yoksa paylaşırdım..

Geri