• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adsense Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CnyTGnD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CnyTGnD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2009
Puanı
58
Kanalda para kazanmayı aktifleştirdim ve adsense hesap açtım bu cevabı verdi şimdi başladı mı para kazanmam ?

AdSense Başvurunuz gönderildi ve şu anda incelenmektedir. Yaklaşık bir hafta içinde başvurunuzun durumuyla ilgili bir e-posta alacaksınız.

hangi bankaya geleceğini sen seçiyorsun birsürü banka ismi var.
onaylandıktan sonra para gelmeye başlar işte

Adsense için yeni başvuru yapmışsın incelenir başvuru onaylandığında yaptığın hesabın e postasına mail gelir ya da başvuru yaptığın adresle adseneye girmeye çalışarak onaylanıp onaylanmadığını anlayabilirsin.

bende baya para oldu hala iban girmedim ne zaman giricem bu ibanı

Youtube kanalının para kazanma bölümünde kabul edilip edilmediği yazar ,1 hafta içinde cevap verilir diyor ama genellikle 2-3 günün içerisinde cevap geliyor eğer kabul edilirsen adsenseden pin gelecek sana o pini girmeden ücret alamıyorsun , pinin gelmesi içinde ödeme eşiğine ulaşman gerekiyor 100$ dı sanırım.Ödeme eşiğine ulaşınca pin verdiğin adrese yola çıkıyor gelmesi 1-2 ayı buluyor sanırım. Geldiğinde o pini adsende hesabına giriyorsun artık para kazanıp çekmeye bakacaksın ondan sonrası rahat.

----------

bende baya para oldu hala iban girmedim ne zaman giricem bu ibanı
Hesap numarası kaydederken giriceksin ibanı , sonra verdiğin banka hesabına 3-5 kuruş birşey gönderiyorlar sende teyit amaçlı verdikleri parayı adsenseye doğru yazarsan hesabın kaydediliyor.

Youtube kanalının para kazanma bölümünde kabul edilip edilmediği yazar ,1 hafta içinde cevap verilir diyor ama genellikle 2-3 günün içerisinde cevap geliyor eğer kabul edilirsen adsenseden pin gelecek sana o pini girmeden ücret alamıyorsun , pinin gelmesi içinde ödeme eşiğine ulaşman gerekiyor 100$ dı sanırım.Ödeme eşiğine ulaşınca pin verdiğin adrese yola çıkıyor gelmesi 1-2 ayı buluyor sanırım. Geldiğinde o pini adsende hesabına giriyorsun artık para kazanıp çekmeye bakacaksın ondan sonrası rahat.

----------

Hesap numarası kaydederken giriceksin ibanı , sonra verdiğin banka hesabına 3-5 kuruş birşey gönderiyorlar sende teyit amaçlı verdikleri parayı adsenseye doğru yazarsan hesabın kaydediliyor.

Kayıt olurkenmi gircektık hesap numarasını yoksa para eşiğini geçincemi ? sistem uyarır dimi daha 200 tl eşiği kesinleşmedi 20 + eşiği kesinleşti onunda pini yolda

Geri