• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adsl-İnternet ışığı yanmıyor :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
İyi günler arkadaşlar , başlıkta belirttiğim gibi yaklaşık 2-3 günden beri böyle bir sıkıntı var adsl-internet ışığı yanmıyor bazen geliyor bi 5-10dk sonra tekrar gidiyor.Nette araştırdım kabloları splitter telefon vs ne gerekiyorsa kontrol ettim ama sorun modemde olabilir mi? veya bu sorunu yaşayıp çözen yapan var mı?

ttnet değil benim dsmart net . keşke ttnet olsaydı 5 yıl boyunca kullandım böyle bir şey başıma gelmemişti dsmarta geçtim 5 ayda başıma gelmeyen kalmadı :D beterin beteri dedikleri bu olsa gerek
usta ya ttnet alacaksın ya da superonline fiber

öbür hizmetlerin hepsi ttnet altyapısı kullanıyor bu yüzden ışık hızı internet istemiyorsan kesinlikle ttneti tercih et ama fiber istiyorsan superonline iyidir. bunların dışındaki sağlayıcılara bel bağlamamak lazım çünkü kendi alt yapıları yok ve bir sorun olduğunda sorununuzu mecburen ttnete bildiriyorlar ttnet çözüyor.

bence sorunun benimkiyle aynı. yani çözüm için önce arama yapacaksın. daha sonra seninle konuşcaklar. ben ttneti aradım sağlayıcım olduğundan ve hatta problem var dediler. yani senin problem de büyük ihtimal hattında. ayrıca bu problem senin bulunduğun mahhalleyi bile etkiliyo olabilir bizimki tüm mahallenin ortak sorunuydu. aramak şart

Geri