• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Adsl konusunda yardım

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
sonunda ttnet'ten kurtuluyorum fakat şuan superonline adsl bağlatmak istiyorum (fiber altyapısı yokmuş burada) ve superonline da adsl (yalın net) hizmetini ttnet altyapısında veriyormuş. Sizce süperonline adsl nasıl ? internet hızı, kopma vs ? 1 yıldır ttnet'deyim, 8 mbps kadar hız alırsınız dedi, en kötü 5 mbps olur hızınız demişlerdi, 1 yıl boyunca ortalama 3 mbps ile yetindim. 5 mbps de kopma, 8 mbps de ise hayaldi :D kısacası süperonline da aynı olur mu ? yoksa boşuna uğraşmayayım yine ttnete mahkum olayım

SuperOnline daha beter.TTNET devam et bence.Daha iyisini bulayım derken elindekini de kaybedersin. :D

Fiber yoksa S.O kullanma.Turk net miydi neydi Angelina ( Sezer )'in kullandığı oba bir sor onun ki fena değil :D

TTnet iyi hacı sadece düzgün bir konuşma yapman lazım istediklerin ve sana sunulan hizmet hakkında :D Onun dışında ikamet ettiğin alanın altyapısıda,internetini maksimum potansiyelinde kullanman için önemli etkenlerden. Bi aralar ttneti kapattırıp Türknete geçmiştim rezaletti,dsmartınkini aldım smile onunda ttnetten iyi bir yanı yoktu. TTnete devam bence,genel olarak Türkiyedeki internet hızları kötü ama elimizdekinin en iyisi bu yapıcak bişe yok :D

not: yazdıklarım fiberi kapsamıyor :D

bitirdin beni bitirdin:pff:

TTnet iyi hacı sadece düzgün bir konuşma yapman lazım istediklerin ve sana sunulan hizmet hakkında :D Onun dışında ikamet ettiğin alanın altyapısıda,internetini maksimum potansiyelinde kullanman için önemli etkenlerden. Bi aralar ttneti kapattırıp Türknete geçmiştim rezaletti,dsmartınkini aldım smile onunda ttnetten iyi bir yanı yoktu. TTnete devam bence,genel olarak Türkiyedeki internet hızları kötü ama elimizdekinin en iyisi bu yapıcak bişe yok :D

not: yazdıklarım fiberi kapsamıyor :D

dediklerinde haklısın zaten ondan dolayı superonline ile ttnet arasında kaldım fakat superonline 2 yıl taahhüt istiyor ve internetden memnun kalmazsam 2 yıl sıkıntı.. ttnet kasti olarak internet hızını arttırmıyor. 5 mbps verince bende sözde kopmalar oluyormuş ondan dolayı 7-8 mbps göremezmişim sebebi ise " altyapı desteklemiyormuş" fakat bir üst kat komşun ultranetlimitsiz kullanıyor ve hızı 12-13 mbps :D yani kısacası para göre :D

Geri