• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Afganistan Uçak Kazazı

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Bunu izleyince Kehanet filmi geldi aklıma

[video=youtube;lLGRJKknhhE]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lLGRJKknhhE#![/video]

Bununla ilgili bir rüya görmüştüm çok etkilenmiştim şimdi de aklıma geldi gerçekten çok üzücü bir durum. Allah yakınlarına sabır versin.

Anlamadıgım nerde olay oluyorsa biri onu 30sn önceden çekmeye başlıyor.

O uçağın düşerken içerisinde olmak ne kadar kötü bir duygudur ya. Düşünsenize son anınıza saniyeler var ve siz bunun her anını yaşıyorsunuz.

ABD uçağı alev topuna dönüştü

Pazartesi günü Afganistan'ın Bagram askeri üssünden havalanan Boeing 747 tipi kargo uçağı kısa bir süre sonra yere çakıldı. Düşüş nedeni henüz belirlenemeyen uçaktaki 7 kişi de hayatını kaybetti.

Merak ettim araştırdım öğrendiklerim bunlar istersen konuyada ekliyebilirsin :)

bu kaza bile 7 kişinin ölmesi (yanlış anlaşılmasın 1 kişi dahi ölse ve ihmal varsa çok büyük cezası olmalı, her hayat kıymetli ) ve o kadar yolcudan bu kadar kayıp vermesi yine bir mucize. uçak kazalarında beklenti çok büyük oluyor fakat gelişen teknoloji ile uçak kazası hem az hem de en az kayıpla oluyor. fakat uçağın bu halde düşüyor olması ve içinde olmak berbat birşeydir

bu kaza bile 7 kişinin ölmesi (yanlış anlaşılmasın 1 kişi dahi ölse ve ihmal varsa çok büyük cezası olmalı, her hayat kıymetli ) ve o kadar yolcudan bu kadar kayıp vermesi yine bir mucize. uçak kazalarında beklenti çok büyük oluyor fakat gelişen teknoloji ile uçak kazası hem az hem de en az kayıpla oluyor. fakat uçağın bu halde düşüyor olması ve içinde olmak berbat birşeydir
kargo uçağıymış. Zaten o patlamadan kim kurtulabilri ki?

uçağın içinde ne kadar yanıcı madde varmış benzin tankeri olsa ancak okadar yanar

Geri