• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AgBot 2. Silahla Buff Bastırmak [Resimli Anlatım]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Minarytha
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Minarytha

engzelheader1.png

* Ilk olarak AgBot'umuzu açıyoruz.Ve aşağıdaki resimlerdeki yerlere tıklıyoruz.

adszr.jpg

adsz2.jpg

adsz3f.jpg

1-Ana silahımız (Kasıldığımız silah)
2-Kasılırken elimize aldığımız sheild
3-Buff silahımız (eline alıp buff basması için clericseniz cleric silahınızı bard sanız bard silahınızı seçin)
4-Ana silahımızın (yani 1. şıktaki) silahımızın durability'si bitince takıcagımız silah

* Yine aşağıdaki yere tıklıyoruz ama bu sefer yan silahla basıcağımız buffu seçicez.

adszr.jpg

adszw.jpg

adsz4krl.jpg

[BILGI]Bu kadar basit.. Sorularınızı konu altında sorabilirsiniz.[/BILGI]

Moderatörün son düzenlenenleri:
sağol ellerine sağlık ama ben bu ayarı yapmama rağmen halen bard kullanmıyo

eline sağlı kardeş ama bende şunu belirtmek istiyorum buf silahıyla sadece 1 tane buf kullanılıyor mesela bard kullanırken ben sadece sving march kullanıyom noiseyide kullanmaya kalktığımda olmuyor hata verior tekrar 1 ana silah bufunu çekiyor onun için sadece 1 buf kullanmanuzı tavsiye ederim ..

eline sağlı kardeş ama bende şunu belirtmek istiyorum buf silahıyla sadece 1 tane buf kullanılıyor mesela bard kullanırken ben sadece sving march kullanıyom noiseyide kullanmaya kalktığımda olmuyor hata verior tekrar 1 ana silah bufunu çekiyor onun için sadece 1 buf kullanmanuzı tavsiye ederim ..

yok 2 sinide basabilirsin sende hata vardır.

sadece giant dalınca defans buffı bastırmamızın bi yolu var mı?

Botun bu özelliği hiç sağlıklı çalışmıyor bende sürekli silah değiştiriyor bu yüzden de kasamıyor, düzgün çalıştırabilen varmı?

bende süper calisiyor movieng marchi buff olarak kulaniyorum 2. silahla samani bitince silah deistirip buff basiyor

Botun bu özelliği hiç sağlıklı çalışmıyor bende sürekli silah değiştiriyor bu yüzden de kasamıyor, düzgün çalıştırabilen varmı?

Çalıştıran çalıştırıyo:D Şaka bir yana ''serkan16'' çalıştırıyomuş.Bende kullandığım zaman güzel çalışıyordu.

Konu gereksiz mesajlardan arındırılmıştır !

2cı wep ın duzgun calısdıgı wersıyonu update edermısınız rıca etsem?

yaa abıler ben chara 2 . sılahla buf bastırıyo sonra staffı bıdahe elne almıyo clerıcle wurmaya calısıyo neden acaa:S:S yardım pls

yaa abıler ben chara 2 . sılahla buf bastırıyo sonra staffı bıdahe elne almıyo clerıcle wurmaya calısıyo neden acaa:S:S yardım pls

:D Bizde bundan bahsediyoruz bu botun hatası yani botun yapımcılarının bir hatası bizlik b irşey yok ama ben mesela 2. silaha sadece 1 buff ekliyordum.Yani 2. silahla sadece recovery açmasını ayarladım böyle sorunsuz kastım baya ama sonradan yine bozuldu. :D

kardeş bufların süresi bitince eline bir bard alıyor bir staff alıyorum sonra 2.wepeonla bufları basmadan kasmaya devam ediyor yardım eder misin ? acil

kardeş bufların süresi bitince eline bir bard alıyor bir staff alıyorum sonra 2.wepeonla bufları basmadan kasmaya devam ediyor yardım eder misin ? acil

Kardeş bu sorunun çözümü yok yani bu sorun botun yazılımında mevcut daha düzeltmediler benim sana tavsiyem 2. silaha yani barda sadece 1 skill açtırman.Anlayacağın bizden kaynaklanan bir sorun değil.

İyi forumlar...

Geri