• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AgBot - Başlangıç ve Kurulum Ayarları (Resimli + Videoları Anlatım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106

62596316.jpg

Açıklama :
AgBot'un başlangıç ve kurulum ayarlarına aşağıda resimleri takip ederek öğrenebilirsiniz.

15971.png

1.Adım : Libraryfiles ve Ocx Dosyaları

http://turbobit.net/7p1nb5xgtfkx/libraryfiles.exe.html

Agbotun kendi kendine kapanması ve botun ilk kullanımda açılmamasının(error 339) sebebi gerekli dll. ve ocx. dosyalarının kayıt edilmemesidir.Şimdi öncelikle libraryflies ı kuralım ve ardından ocx dosyalarını kaydedelim.

1.LibrayFiles

k1aq6o.jpg

21ydte.jpg

ruple1.jpg

bfnosn.jpg

2dkwn6v.jpg

10ynp5j.jpg

2wqr6za.jpg

7211.png

2.Adım : Silkroad İle Bot Bağlantı Yöntemleri

Su an silkroad ile bot arasındaki bağlantıyı sağlamanın iki yolu vardır.Birincisi mediapacther , ikincisi ise rumata loader dır.Şimdi size bu ikisinin farklılıklarını anlatacağım.

1.Eğer mediapacther kullanırsanız her pacth geldiğinde mediapacther ı geri almak ve pacthten sonra geri uygulmaka durumunda kalırsınız.Eğer loader kullanırsanız media.pk2 üzerinde bir değişiklik yapmadığınızdan hiç bir şeyi geri lmak zorunda kalmazsınız.
2.Eğer mediapacther kullanırsanız çift çar açmak için iki tane silkroad klasörü açmak zorundasınız ancak rumata laoder da böle bir sorunumuz yok.

1.MediaPacther

Bunu yapmak için öncelikle "MediaPatcher.exe" yi Silkroad klasörüne atmalısınız ve orada "Media.Pk2" dosyanın bulunduğundan emin olun.Ve dosyayı çalıştırıp aşağıdaki resimleri izleyin.

5l9g5f.jpg

124av76.jpg

2ba13n.jpg

2n867td.jpg

7211.png

3.Adım : SrProxy Ya Da nuConnector Kullanarak Botu Başlatma

Başlıktaki programları yeni duyan arkadaşlar için söylüyorum.Botu çalıştırmak için öncesinde NuConnecter çalıştırmanız lazım.Ancak NuConnecter a alternatif olan SrProxy kullanabilirsiniz.Ben size ikisinide anlatacağım.

Önemli Not : SrProxy NuConnecter'a göre daha az dc durumunu azaltması sebebiyle popülerdir.

1.nuConnector Kullanarak Başlatma

1. [*=center]Öncelkle "nuConnector" ı çalıştırın.
    [*=center]nuConnector 'da "Listeninig for bot connection" yazı çıkınca agbotu çalıştırın.
    [*=center]nuConnector 'da "Listeninig for sro_client.exe" yazı çıkınca silkroad çalıştırın.

2d9e6fa.jpg

2copyu.jpg

2copyu.jpg

2.SrProxy Kullanarak Başlatma

1. [*=center]Öncelkle "SrProxy" ı çalıştırın.
    [*=center]SrProxy 'de En önemli nokta "RevBot compatiblity" i işaretliyoruz.Resimde 1 ile gösterdim.
    [*=center]SrProxy'de Ardından start diyoruz ve sırasıyla agbot ve oyunu çalıştırıyoruz.

343t7uq.png

Videolu Anlatım

7211.png

Sn. BlackStyle

Verdiğiniz bilgiler için çok Teşekkürler , Acaba bu botla 2. ve daha fazla çar açma imkanı varmı ( İbot ' ta olduğu gibi ) , var ise uygulamalı anlatabilirmisiniz.

Şimdiden Teşekkürler.

Araştırıyoruz , bulursam ekleyeceğim.

Geri