• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Agbot - Resimli Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
engzelheader1.png

maxicon.png

12077223cd3.gif
AgBot 3.3.12 ve Yardımcı Programları

http://www.silkroadmax.org/forum/f27/agbot-download-3311-05062010-a-71993/ Konusundadır.

Rar şifresi: www.silkroadmax.org'tur.

Sıkça Sorulan Sorular : www.silkroadmax.org/forum/agbot-sikca-sorular-ve-cevaplari-t385.html

Not : Botu Vistada açamayanlar denetim masasından kullanıcı hesap denetimini devre dışı bırakırsanız bot sorunsuz açılacaktır.

12077223cd3.gif
AgBot Agbot 3.3.12 Yeni Sürüm Anlatımı

2dj2omw.png

Yapılan Bazı Önemli Değişiklikler:

*Ana bölmeye stall butonu eklendi
*Party penceresi güncelleştirildi, iyileştirildi.
*Etraftaki oyuncular (surrounding player) kısmındaki oyunculara sağ tıklayıp;Trace,invite...atma eklendi.

agBot Kurulumu :

• Botu indirip raradan çıkarın ve içindeki tüm dosyaları silkroad klasörüne atın
  • Öncelkle "SrProxy" ı çalıştırın.
  • SrProxy 'de En önemli nokta "RevBot compatiblity" i işaretliyoruz.Resimde 1 ile gösterdim.
  • SrProxy'de Ardından start diyoruz ve sırasıyla agbot ve oyunu çalıştırıyoruz.
maxicon.png

343t7uq.png

Media Patcher Ayarı :

167s4xz.jpg

v5d11i.jpg

riryoy.jpg

10gbc0i.jpg

33djjbn.jpg

Skill Ayarları :

• agBotta bulunan skill sekmesine tıklayın
  • Orada skillerinizi göreceksiniz onları tek tek eklemeniz gerekiyor bunun için üzerlerine sağ tıklayarak herkesi kendi ait olduğu gruba ekleyeceksiniz
  • Mesela el yakması poision fire force ise onun üzerine sağ tıklayıp Add Imbue seçneğine tıklayın
  • Diğer skillerde aynı şekilde saldırı skillerinizin üzerine sağ tıklayın ve Add Attack Skill seçeneğini seçin
  • Defans skilleri için isie yine defans skillerinize tek tek sağ tıklayıp Add Asist Skill seçeneğini seçin...
Config pencerelerini yukardaki View sekmesinden tek tek açıyoruz.

30w4ft4.jpg

• Eğer yalnış bir skill eklerseniz Skill Attack sekmesine tıklayın ve oradan yalnış ekleidğiniz skilin üzerine sağ tıklayıp Remove diyin...

67qvk1.jpg

Bot Genel Ayarlar :

• Yaptığınız ayarları kaydetmek için File sekmesinde bulunan Load Config seçeneğine tıklayın...

• Toplama ayarları için ise skillerin üstünde bulunan bölmede en sağ tarafta >> bu işarete tıklayın ve ordan Configi seçin

168itet.jpg

• Gelen menüden Item Select kısmına tıklayın tabi pc nizi biraz kasacaktır biraz bekleyin gelecektir..
  • Pencere açılacak orda item grupları var grupların altında bulunan --> ve <--- tuşlarını kullanarak itemleri isteidğiniz gruba kaydırın

2e2i89j.gif

Kasma Bölgesi Ayarı :

kc1img.jpg

Otomatik Parti Kurma Ayarları :

2e4ckzr.jpg

Otomatik Pot Basma Ayarları :

30k6oed.jpg

Harita / Map Görünümü :

2q0jzt2.jpg

Şehre Işınlanma Ayarları :

9huctx.jpg

Diğer :

1zdwu2r.jpg

5ph8xw.jpg

kbezxc.jpg

2ui7iv7.jpg

440li.jpg

30hydfa.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
ya ümit abi bn bunu yükledim ama media patcher çalışmıo tıklayınca Media.pk2 not found, place this file in the same directory as Media.pk2. yazıo bu yü<dende botun ana menüde Char:PlayerName Lv:0 hp: mp: Xp: %50 yazıo

ya ümit abi bn bunu yükledim ama media patcher çalışmıo tıklayınca Media.pk2 not found, place this file in the same directory as Media.pk2. yazıo bu yü<dende botun ana menüde Char:PlayerName Lv:0 hp: mp: Xp: %50 yazıo

MediaPacther ' ı sro klasörüne atıp çalıştıracaksın.Başka klasörde çalıştırdıgın için yada media.pk2 olmadıgı için hata veriyor.

abi acil yardım edermisn agBot kurcam ama linkden indiriyorum ama kurmak için tıkladımda listeden uygun programı weya WEPten bakılsınmı cıkıyo onu calıştırmak için ne formatı gerek acil yardım ne olur (beyler yalwarırım ne olur allah rızası için bilen solesin acil lazım

abi acil yardım edermisn agBot kurcam ama linkden indiriyorum ama kurmak için tıkladımda listeden uygun programı weya WEPten bakılsınmı cıkıyo onu calıştırmak için ne formatı gerek acil yardım ne olur (beyler yalwarırım ne olur allah rızası için bilen solesin acil lazım

Rar ı açamadın heralde aşağıdakilerden biriyle açabilirsin.

Winrara Son Sürüm Tr ;

http://www.rarlab.com/rar/wrar380tr.exe

7zip Eng Son Sürüm ;

http://downloads.sourceforge.net/sevenzip/7z465.exe

COK SAOL
Verdin programları kurdum calıştı saol bide bi sorum olcak ben map indirmek isityom ama su anda sro acık rev6 virüslü diolar sorun olurmul

Agbot

Arkadaşlar agbota ıd veya pv istemio dimi snr ban falan yemeyelim:D:pispis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri