• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Age Of Empires 2 GameRanger Maxigame Turnuvası [4v4]

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Beyler AOE 2 Turnuvası yapıacağız.4V4 düşünüyoruz duruma göre düşebilir sayı tabii :D Gelip oynamayacaklar adını yazdırıp yok maç vardı şu vardı bu vardı diyecekler yazmasın karışıklı olmasın boşa.İndireceğiz zaten max 400-500 mb oyun.Gelişmeli oynarız bayada keyifli olur skype üzerinden.Gelecekler adını yazdırsın :)
.@CaptainCoCo
.@Terk-İ Diyar
.@OrioN
.@Shi-Gin
.@DaB

Tarih saat düşünmedik daha bakıcaz bakalım :D

Bro adamlara demişsin maç vardı felan bahane üreteceklee gelmesin. Ancak daha tarihi bile belli değil?

Ama yinede iyi eğlenceler katılanlara , vaktim olsaydı adımı yazdırırdım.Gerçekten zevkli bir oyun.

Bro adamlara demişsin maç vardı felan bahane üreteceklee gelmesin. Ancak daha tarihi bile belli değil?

Ama yinede iyi eğlenceler katılanlara , vaktim olsaydı adımı yazdırırdım.Gerçekten zevkli bir oyun.

Bazıları benide yaz diyor tarih vs ayarlıyoruz 2 gün sonraya.2 Gün sonra geliyor bu gün gelemiyorum diyor.Önceden söylemiyor :D

Geri