• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ağlatan zombi filmi( Güney kore)

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
[BILGI]Arkadaşlar zombi filmi sevenler için konusu diğerlerinden biraz farklı olan göz dolduran bi film izledim etkilendim paylaşmak istedim .[/BILGI]

[ACIKLAMA]İzlemek isteyen olursa özel den ulaşabilir.Yorumlaranızı bekliyorum spoiler vermeden :)[/ACIKLAMA]

Son düzenleme:
[BILGI]Arkadaşlar zombi filmi sevenler için konusu diğerlerinden biraz farklı olan göz dolduran bi film izledim etkilendim paylaşmak istedim .[/BILGI]

[ACIKLAMA]İzlemek isteyen olursa özel den ulaşabilir.Yorumlaranızı bekliyorum spoiler vermeden :)[/ACIKLAMA]
İzlemiştim adam kızı için yapmadığı fedakarlık kalmıyor böylesi daha çıkmadı

Son derece güzel bir film, izlemenizi öneririm. Eğer beğenirseniz bir de 2013 yapımı Flu (Grip) diye bir filmleri var onu da izleyin.

The walking deadıda öneririm bunu beğenenlere tabi 3cü sezondan sonra bayağı senaryo bozuluyor

The Walking Dead ile karşılaştırmamak lazım. Tamamen farklı yapımlar. Öncelikle TWD bir dizidir, bu bir film, orda zombiler sürünürcesine yürürken burda zombiler dört nala koşuyorlar :D

The Walking Dead ile karşılaştırmamak lazım. Tamamen farklı yapımlar. Öncelikle TWD bir dizidir, bu bir film, orda zombiler sürünürcesine yürürken burda zombiler dört nala koşuyorlar :D
Aynen abi en son kız ölcek diye yüreğim azıma geldi yarım bıraktığı şarkıyı orda devam etti gözlerim vallahi doldu ^^

Benimde çok kaliteli bulduğum bir yapımdı küçük kızın oyunculuğu gerçekten mükemmel geleceği parlak :)

Geri