• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ahri Montage

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bune nedir abi hergün değişik değişik başlıklar açılıyor bir giriyorum lol bıttık atık ya. :D Şu başlıkların başına [LoL] gibi tag ekleseniz diyorum. :D

Bak bu güzel kanka geçen bi ezik gördüm yi ile 1 vs 1 yapmış koymuş te allam ya :D xd

Kule Tatilde. :D

https://www.facebook.com/photo.php?v=551341951655039&set=vb.100003377177919&type=2&theater
Youtubeye yüklemedim faceden izle benimki daha ŞeQiL :D

Kule Tatilde. :D

https://www.facebook.com/photo.php?v=551341951655039&set=vb.100003377177919&type=2&theater
Youtubeye yüklemedim faceden izle benimki daha ŞeQiL :D
oha bronzmusun olm sen roketle ultiyle adam öldürmüş onları atmış :D ulan playz istiyoruz biz playzzz xd

Adam Ahir ile feeder öldürüyo bişi yok biz ulti ile öldürünce bronz oluyo zaten bronz 4'üm yani.Yalan yok. :D
Feeder öldürmek ? Sen gel sana da aynı hareketleri yapayım sen de feedersin o zaman :D Ama sen o Jinx ile bana aynı hareketleri yapamazsın, Draven'a bak la önünde dolaşıyor resmen herif :D

Feeder öldürmek ? Sen gel sana da aynı hareketleri yapayım sen de feedersin o zaman :D Ama sen o Jinx ile bana aynı hareketleri yapamazsın, Draven'a bak la önünde dolaşıyor resmen herif :D
bu bronz burda ne halt yemeye çalışıyor cevap verme bile bronz 1 e düşmeye yeter boşver takılma onun dediklerine. :D

abi bu coldwawe forumdaki cheebamlada oynamayın soloya nunu aldı adamın ilk itemi başmelek asası :D damagenin d sini vuramadı adam xd

ultiyi kullanıcam diye adamların çok dibine giriyon zaten ahrinin dogru düzgün vuran bi q skilli var ultiyi kullanırken q nun true damagesini vurmaya çalış

Fena yapmıssın videoyu ligin kaç acaba :) Bizim bir arkadaşta video yapmış çocuk aslen diamond bronz smurf oynuyor dalga geçiyor milletle :D

Geri