• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aion Artık Bedava Oluyor

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
Biliyorsunuz ki Aion EU serverlerinin yönetimi GameForge şirketine geçti ve Aion artık Free to Play olarak hizmet verecek.
Officer(Resmi) sitesinden Free to Play Close Beta şeklinde ilk etapta açılıyor.
26 Ocak - 16 Şubat Tarihleri arasında Aion Free to Play serverlerini online hale getirecek.

Aion İndirme Bağlantısı :

تØ*ميل Aion rar

[NOT]Rar şifresi : MaxiGame | Maximum Bilgi Maximum Eğlence [/NOT]

Close Beta ne kadar sürecek ?

26 Ocak'ta başlayıp, 16 Şubat'ta son bulacak.

Kimler katılabilir ?

Beta Key kazanan herkes katılabilir. Beta anahtarları Bülten aboneliklerinde ve bazı tanınmış oyun sitelerinden elde edilebilir. Beta boyunca oyun desteği sadece İngilizce olacaktır.

Nasıl yer alabilirim ?

Eğer Key kazanabilirsen , E-Mail adresine bilgilerini göndereceğiz. 26 Ocak da Beta aşamasına katılmak için elindeki Beta keyi doğrudan siteye girip hesap ve şifreni oluşturabilirsin. Ek olarak " Aion Client " yüklüyse herhangi bir indirme işlemi yapmana gerek yok, direk olarak oyuna giriş yapabilirsin.

Beta Key Hediyeleri :

Gold Pack 7 days + Veteran account Beta Süresince karakterini 10Lv yapanlara
Gold Pack 15 days + Veteran account Beta Süresince karakterini 20Lv yapanlara

Gold Pack 30 days + Veteran account Beta Süresince karakterini 30Lv yapanlara

Kapalı Beta sonrası karakterime ne olur ?

Tüm karakterler test aşaması sonrasında silinecektir. Ancak gerçek sürüme geçtiğimiz de hediyeleri kullanabilirsiniz.

Kaynak ve Not :

Aion Free-to-Play
Arkadaşlar resmi sitesi budur. İsterseniz oradaki download link'inden indirirsiniz isterseniz benim upload yaptığım siteden indirirsiniz. Ben hızlı olması için arap sitesine upload ettim.

[UYARI]Arkadaşlar close beta için key veren 1 sitebiliyordum. Onlar da tüm keyleri dağıtmış ve bitmiş. Bu nedenle close beta için key veren sitebilmiyorum. Aranızda bilenler varsa bu konu altında paylaşırsa büyük iyilik yapmış olur. [/UYARI]

Son düzenleme:
Aion Güzel oyundur Fakat aionu alan sirket metin2 nin firması oldugu icin :D ben sahsen uzak durucam

28 subatta betadan cıkıp normal e geçiyor yazıyordu sitede ben hala gitemiyorm niye anlamadım :S

şuan serverlar taşınıyor daha doğrusu bugün full bununla uğraşıldı sabahtan beri açılmasını bekliyoruz hala bakımda.

Adı üstünde Bedava. Fakat indirmesi biraz sıkıntı 16gb lık update falan var.

Yazık olmuş...Aion da free2play olduysa Wow artık tek başına domine edecek pay2play sektörünü ^^

bu aion'un başka bir sektörü. normal aion pay2play devam ediyor.

Geri