• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aion - Download [Güncel]

The Bright

Leader
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
465
24861111.gif

kakbgo.png

Güncel download linklerini bu konu altında toplayacağım,başka gereksiz konular açmayın.

Oyunu doğrudan indirmek mümkün değil. Öncelikle indirmemiz gereken bir installer var. Bunu indiriyoruz.

Download Installer: http://aion.patcher.ncsoft.com/AION/aioninstaller/AionInstaller.exe

BİRİNCİ ADIM

İndirip çift tıkladığımızda kurulum sihirbazı açılacaktır. NEXT diyoruz.

d4nv1n.jpg

Next dediğimizde karşımıza çıkacak ekran. License agreement diyip NEXT tıklıyoruz.

9vVaMo.jpg

Buradan CHANGE tıklayıp nereye kurmak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Daha sonra NEXT diyoruz.

jz4glD.jpg

Ve INSTALL dediğinizde oyun indirilmeye başlayacaktır...

BoZalQ.jpg

unled3td.jpg

İKİNCİ ADIM

UPDATE yazısına tıkladığımızda oyun inecektir.

NY5LYY.jpg

Oyunumuz inmeye devam ediyor...

0b7RYL.jpg

Burada durum %100 olduğunda işimiz bitmiyor... Daha sonra play now tıklıyoruz ve karşımıza küçük bir game launcher gelecek.Oyunu oynayabilmeniz için bu launcher update olması gerekmektedir. Bunun için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
WWVXnL.jpg

Bu launcher bittikten sonra karşımıza küçük bir bar gelecek ve oyunu download etmiş olacak.

kZjMkm.jpg

Bütün bu işlemler bittikten sonra oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. İyi oyunlar, eğlenceler!!!

Son düzenleme:
Geri