• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aion NA Haftalık Bakım (3 Mayıs 2017)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Pluotos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Pluotos

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ara 2016
Puanı
25
Bür süre online olamamamdan dolayı paylaşmadım yapamadım. Devam edebiliriiz artık :)

Bakım saat 06.00 dan, 08.30 a kadar sürecek. Yani 2 saat 30 dakika (Bizde maalesef saatler farklılık gösteriyor, onlara göre saat 6 dan itibaren. Bizde farklı saat).

Bakımdan Sonraki Değişiklikler;

1) Genel web sitesi ve server bakımı.

2) Rainbow Snake eventi artık bitiyor. Bakımdan sonra, bu eventi daha fazla göremeyeceğiz (Üzüldüm aslında :( Oyunda yaklaşık 3 saat online kalarak iyi para kasabiliyordunuz, çıkan itemlere göre. Artık crafta devam ne diyelim).

3) Kumuki's Daring Rescue eventi 1 hafta daha devam edecek.

4) The Giving Grove eventi bakımdan sonra başlıyor (Bakımdan sonra oyuna girdiğim zaman eventin nasıl olduğunu anlatacağım).
5) Bazı sorunlar fixlenecek.

Bakımdan sonra eventi anlatmak için görüşmek üzere.

Geri