• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aion Online | Strateji Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
A ion çıktığı ilk günden DVO dünyasını kökünden sallamayı başardı. World of Warcraft'in çıkışından beri gerçek başarıya ulaşıp, çok geniş kitlelere hitap etmeyi başaran ilk oyun olacağı sinyallerini de fazlasıyla veriyor. Ancak oyunu ilk günden oynamaya başlayan milyonlarca oyuncu, beklediklerinden daha zor bir dünya ile karşılaştı. Bütün o güzel mekânların, harika karakterlerin ve çarpıcı atmosferin arkasında bütün oyuncuları ciddi bir mücadele bekliyor.

Pek çok oyuncu için Aion'un bugüne dek oynadıkları en karışık ve en zor DVO olacağını söylemek yanlış olmaz. Özellikle WoW benzeri nispeten kolay batı DVO'larına veya özellikle kolay olması gereken Free2Play oyunlara alışık oyuncular için. Eğer önceden Lineage ve Guild Wars gibi diğer NCsoft oyunlarını oynadıysanız şanslısınız. Oyundaki pek çok şey size tanıdık gelecek. Ancak Aion'da zorlanır, kafanız karışır, sürekli birilerine bir şeyler sormak zorunda hissederseniz kendinizi veya sürekli ölüyor, görevleri yapmakta ve seviye atlamakta zorlanıyorsanız sakın korkmayın. Bunda yanlış bir şey yok ve yalnız değilsiniz, oyuncuların çoğu sizinle aynı durumda. Çünkü bu zor bir oyun. Bizim bu rehberi hazırlamamızın da sebebi bu. Elden geldiğince bu karmaşık dünyayı sizler için açıp, Aion'da geçirdiğiniz zamanı hem daha keyifli hem de kolay kılmak.

Eğer rehberimizi dikkatlice okursanız sorduğunuz soruların azaldığını, oyunda hızlandığınızı göreceksiniz. Oyunda zorlanan oyuncular gördüğünüzde de lütfen rehberimizi tavsiye edin. Çünkü her gün binlerce oyuncu zorlandığı ve alışamadığı için bırakıyor oyunu. Bu oyuncuları kaybetmeyelim ki Aion dünyası gelişerek büyüsün.

aion_wall_chain.jpg

Kaç Gündür Geceleri Senin Konularınla Doluyor Ben Az Önce 1 Konu Açtım Postcu Dediler Hayret Bişey :)

Kaç Gündür Geceleri Senin Konularınla Doluyor Ben Az Önce 1 Konu Açtım Postcu Dediler Hayret Bişey :)

Öncelikle yorumun için teşekkürler.:)

Ben konularımı online oyunlar bölümünün biraz daha aktif olabilmesi için ve forumumuzun yararı için açıyorum. Gereksiz yere gerekli görmediğim konulara yorum atmam ''asdad'',''hahahaa'' gibi şeyler yazmam.Bence benim yaptığıma post kasmak denmemelidir..

İyi forumlar.

bende öyle yorumlar atmıyorum fakat birileri beni kötü tanıttı işte 1 konum herkesin gözüne batıyor bende hileler bölümünü doldurayım bari

iyi forumlar :)

Geri