• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

AirRivals Piller (Destek Ekipmanı) Bilgi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152

Piller (Destek Ekipmanı)

Gearinizin kalkanını/enerjisini veya yakıtını arttırmak için bulunan destek ekipmanlarıdır.Geminizde pillerin takılması gereken yer "Radar" bölümünün hemen altındaki kutucuktur.

Oyunda Bulunan Pillerin Listesi

• 1000_enerji_%2B_yak%C4%B1t.png
    Zırh Kaplama (Kalın) ve Yakıt): Gearinize +1000 Enerji ve +100 Yakıt ekler.
  • 500_enerji_%2B_yak%C4%B1t.png
    Zırh Kaplama (İnce) ve Yakıt: Gearinize +500 Enerji ve +50 Yakıt ekler.
  • 1000_enerji.png
    Zırh Kaplama (Güçlü): Gearinize +1000 Enerji ekler.
  • 500_enerji.png
    Zırh Kaplama (İnce): Gearinize +500 Enerji ekler.
  • %2B2000_enerji.png
    Zırh Kaplama (Ekstra Güçlü): Gearinize +2000 Enerji ekler.Başka bir eşya ile birleştirilemez.Sadece Savaş Puanı dükkanından alınabilir.
  • 100_yak%C4%B1t.png
    Ek Yakıt Tankı (Büyük): Gearinize +100 Yakıt ekler.
  • 50_yak%C4%B1t.png
    Ek Yakıt Tank (Küçük): Gearinize +50 Yakıt ekler.
  • 1000_kalkan_100_yak%C4%B1t.png
    Kalkan Oluşturucu (Büyük) ve Yakıt: Gearinize +1000 Kalkan ve +100 Enerji ekler.
  • 500_kalkan_50_yak%C4%B1t.png
    Kalkan Oluşturucu (Küçük) ve Yakıt: Gearinize +500 Kalkan ve +50 Yakıt ekler.
  • 1000_kalkan.png
    Ek Kalkan Oluşturucu (L): Gearinize +1000 Kalkan ekler.
  • 500_kalkan.png
    Ek Kalkan Oluşturucu (Küçük): Gearinize +500 Kalkan ekler.
  • 2000_kalkan.png
    Ek Kalkan Oluşturucu (XL): Gearinize +2000 Kalkan ekler.Başka bir eşya ile birleştirilemez.Sadece Savaş Puanı dükkanından alınabilir.
ÖNEMLİ Pillerle ilgili tarifleri görmek için Tüm Tarifler kısmına bakınız.

Pillere Nasıl Yükseltim Yapılır

Kalkan ve enerji pillerini "Ek Parça Kalkan Kartı" ve Ek Parça Enerji Kartı" adlı kartlar ile ulus şehrinizdeki fabrikalarda yükseltebilirsiniz.Bu kartları "Sonsuzluk Alanı" (İngilizcesi İnfinity Area) haritasında arkadaşlarınızla birlikte girip oradaki yaratıkları keserek temin edebilirsiniz.Hidrojen Sürücüsü ve Hayat Uçurumu haritalarındaki her yaratıktan bu iki kartı düşebilir.Bu kartları sadece Sonsuzluk Alanından temin edebilirsiniz.

Bu pillere yükseltim yaparken yanma olasılığının +0da başladığını unutmayınız.Pillere yükseltim yaparken hasar koruma kartları işe yaramaz.Eğer piliniz yükseltimde başarısız olursa pil kaybolur.

Pillerin yükseltimdeki başarı oranları :

+0'dan +1'e %50
+1'den +2'ye %40
+2'den +3'e %30
+3'ten +4'e %20
+4'ten +5'e %10 ihtimal ile yükseltim başarılı olabilir.

Geri