• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ajans/İnsan Kaynakları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda x insan kaynaklarında işe başladım. Ve bu tarz isler hakkında bilgi sahibi oldum . Fizik Olarak Kaslı yapıya sahibim yani daha dogrusu Fit bi vucüdüm ve 1.80 boyum var insan kaynakları bu 2 kriteri önemsemiyor Ama sanırsam ajanslar vucut ve boya bakıyorlar ve fuar / festival vs işlerde yer alacak kişileri öncelikli olarak bu insanlar olarak alıyorlar o yüzden belki aranızda üniversiteli olup bu tarz işlerde yer alan kişiler vardır diye merak ettim ve kafamda soruları cevaplıcaklarını düşünüyorum

İnsan kaynaklarında hiç birşeye bakılmayıp iş oldukca seni ve herkesi gönderen bi yer bu yüzden ben bu 2 kritere önem veren bi yer arıyorum Sizindee calıstıgınız ve memnun kaldıgınız ajanslar var ise detaylı bi sekilde konusabilir miyiz acaba?

Yakın arkadaşım 1 sene boyunca kendi çapında fitness'a gidip vücut yapmıştı. Cast-Ajans adlı firmaya başvurmuştu yakışıklı da çocuk allah vergisi şimdi bir kaç çekime gitmişti sonrasında ne oldu bende bilmiyorum. Ama boy-vücut gelişmii önemli bu konuda tabi sadece vücuda bakmadıkları için birazda tip önemli. Görüşmeye gittiğinde zaten sana orda ilk form doldurtuyorlar klasik sonra görüşmeye çağırdıklarında birebir orda halloluyo herşey.

Geri