• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Akatsuki Organization

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zetain
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zetain

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2016
Puanı
65
WUlHgab.gif

Akatsuki Organizasyonu

Herkese merhaba, elbette bu güzel macerayı sizler gibi bende kaçırmayacağım. Belki solo belki de 5-10 kişilik arkadaş grubumuzla katılacağız. Herhangi bir guilde katılmayı düşünmüyorum, elbette ki Akatsuki Organizasyonu da bir guild değil. Tabii, ilerleyen zamanlarda olabilir, neden olmasın? Şuanlık tek amacım, amacımız; tamamen Thief olup, Caravanlara geçit vermemek. Eğlence amaçlı oynayacağım, oynayacağız anlayacağınız. Thief olup, benimle ya da bizimle eğlenmek isteyen arkadaşlar konu altından mesaj bırakabilirler ya da bana ÖM gönderebilirler. TS3 ya da Discord kullanımı ne yazık ki şart. Yani en azından Job'a çıktığımızda iletişim gerekli olduğu için o anlarda şart.​

Akatsuki Organization

Greetings community! I will not miss this beautiful adventure like you of course. Maybe solo maybe we will join with a group of friends of 5-10 people. I do not consider joining any guild and of course Akatsuki Organization is not a guild. Maybe later, why not? Our aim is; We will not give way to caravans. We will play for fun. Who want to have fun with me or with us, can leave a message under the topic or they can send me a PM. Requirements: TS3 or Discord cuz we need communication when we go out to Job. Thanks.

Click to join Discord channel.

Not: Logo, Header, PSD tamamıyla DJITeX Network(tarafıma) aittir. Daha önce görmüş olabilirsiniz, doğrudur. Bana ait olduğu için kullanmakta bir sakınca görmedim. Bu konu hakkında yorum atacak olan arkadaşlara kendilerini boşuna yormamaları adına bu notu bırakıyorum. Teşekkür eder, esenlikler dilerim.​

Son düzenleme:
Teşekkürler.

- - - Güncellendi - - -

Discord channel added. Thread is up to date.

Guild ismi güzelmiş, madara hanginiz olacak :D, bizde 2-3 kişiyiz thief oynamayı düşünüyoz katılabiliriz, server açılınca haberleşiriz...

Hoşgeldiniz beyler :) UKAB başarılar diler :beer

Son düzenleme:
Guildinizde yer varsa 15 kişi olarak katılmak istiyoruz bütün black pearl belli başlı guilderine yazıyoruz geri dönüş yaparsanız

Özel Mesaj yoluyla dönüş yapıldı.

Yeriniz mevcut ise katılmak isterim. Farmımı bitirdim dün kasmaya başladım eğer ki bir level sınırınız varsa ileride de yazabilirim tekrar. Bu aralar birbiriyle kavgasız gürültüsüz bir guild bulmak zor ^^ :beer

Bende katılmak isterim. 4 hafta olacak neredeyse yeter bu kadar solo takıldığım :)

Nick : jWAiN

Aranıza katılmak isterim birkaç güne 80ff'im , dönüş yaparsanız sevinirim.
Nick:Rognira

İşlerim sebebiyle İstanbuldaydım, yarın ya da bir kaç gün içerisinde Fethiye'ye geri döneceğim. Henüz bir guilde girmediyseniz eğer, elbette yerimiz var. Aslına bakarsanız solo gibi bir şeydim. Birlikte eğlenebiliriz.

İşlerim sebebiyle İstanbuldaydım, yarın ya da bir kaç gün içerisinde Fethiye'ye geri döneceğim. Henüz bir guilde girmediyseniz eğer, elbette yerimiz var. Aslına bakarsanız solo gibi bir şeydim. Birlikte eğlenebiliriz.

haberlerini bekliyoruz dediğim gibi guildde kurabiliriz :) bende soloyum böyle böyle düzgün insanları toplarız eğlence için

haberlerini bekliyoruz dediğim gibi guildde kurabiliriz :) bende soloyum böyle böyle düzgün insanları toplarız eğlence için

Bugün gece Fethiye'ye dönüyorum, hatta şuanda aslında ama yarın geceye kadar müsait olamayacağım. İşlerim bir hayli birikti, sürekli yeni server açılıyor... Yarın gece başlatalım operasyonu. :D

Bugün gece Fethiye'ye dönüyorum, hatta şuanda aslında ama yarın geceye kadar müsait olamayacağım. İşlerim bir hayli birikti, sürekli yeni server açılıyor... Yarın gece başlatalım operasyonu. :D

tamamdır başkanda ben bayram dönüşü müsaitim ona göre mesaj atarım o zaman :D haberleşiriz char 80 olmak üzere zaten hazır 80 de olur takılırız :D

Geri