• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Akıl dağıtmak için yada ayakta durabilmek için tavsiye lütfen..

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selene

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Tem 2009
Puanı
97
4 senemizi tamamlayıp 5 i yarıladığımız sevdiğim kız arkadaşımla ayrıldık. Sebep saçma açıklamaya gerek yok, köpek gibi yalvarsam da ayrılmakta kararlıymış. Sevdiğini söylüyor fakat olmayacağını da söylüyor. Ne yapacağımı şaşırdım, artık kafayı yiyeceğim. Yol gösterir misiniz arkadaşlar? :S

Kovalarsan kaçar . barısmak için yalvarma sakın kendi haline bırak seviyorsa geri dönecektir ;)
kızlar kendine yalvaran erkeklerden hiç hoşlanmazlar erkek adam yalvarırmı ulean :crw:

Bazı kızlar yalvartmayı sever, süs köpeği gibi peşinde dolaşılsın ister. Umarım böyle bir yapıda değildir kız arkadaşın. Eğer öyleyse ( ki 4 sene olduğuna göre sanmıyorum. ) işin imkansız. Egoist biri değilse biraz hoşuna gidicek bir şeyler yaparsan ilişkiniz düzelir diye düşünüyorum, boru değil yani 4 sene ilişki diyorsun, oda unutamaz seni. Belki ailevi veya çevresel faktörlü sorunlar yaşamıştır. Bunları seninle paylaşır mıydı normalde ? Ama 4 senelik bir ilişki bu kadar basit bitemez.

Tabletimden Gönderdim.

Çok seviyosan peşini bırakma ama öyle olmasada olur birisiyse sal gitsin sana kızmı yok :D

5 yıl takıldıysan dediğim mantıksız :D

Son düzenleme:
dota2 oyna ruslarla 2 oyun attıktan sonra her şeyi unutursun :D fabrika ayarlarına geri döndürür adamı beceriksizler

Geri