• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Akıllı Tahta Kırılım Rehberi [Okullardaki]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
ei8ln9.png

maxicon1.png

Akıllı tahtalarda, dosya silimini önleyen, denetim masasını kapatan, dosya taşımasını engelleyen,
ve birçok uygulamayı kapatan programın kırılımını anlatacağım.

maxicon1.png

İlk olarak, Başlat>Çalıştır>Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Anahtarını bulun ve NetSupport programlarını kaldırın.

İkinci olarak, sistemi baştan başlatın.

maxicon1.png

Diğer bir yöntem,

Başlat>Çalıştır>msconfig

Başlatma kısmına gelin ve bütün NetSupport tik'lerini kaldırın.

Sistemi baştan başlatın.

Artık NetSupport Çalışmayacaktır. Program'ı kaldırabilirsiniz.

maxicon1.png

Wireless şifresi kırmak için,

Ağ paylaşm merkezini açın. Kablosuz özelliklerine girin. Kablosuz ayarlarına girin ve karakterleri göstere basın.

maxicon1.png

Yakında, tabletler gelince, akıllı tahtayı görmeden çalışmıyormuş. :pispis
Tabletler gelince anlatırım onuda.

maxicon1.png

Olacak herhangi bir sorundan ben sorumlu değilim.
Hocanız kızarsa, yok hocam internette Furkan böyle böyle yaptı, ben denemek için yaptım,
disiplin suçlaması vb. bana ait değildir. :D

maxicon1.png

Son düzenleme:
Çok zevkli oyun buldum arkadaşlar.Şarjlı mouse alın çaktırmadan takın bilgisayara.Derste slayt yaparken hoca oynayıp durun hele en arkadaysanız feci makara olur gidip alıcam bir mouse hoca pcyi açıcak ben kapıcam bakalım risk alalım biraz :D

Çok zevkli oyun buldum arkadaşlar.Şarjlı mouse alın çaktırmadan takın bilgisayara.Derste slayt yaparken hoca oynayıp durun hele en arkadaysanız feci makara olur gidip alıcam bir mouse hoca pcyi açıcak ben kapıcam bakalım risk alalım biraz :D

Hoca da o kadar ***** zaten tahtaya taktığın aygıtı göremicek :D

Geri