• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Akiyorum abi ya :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RockStone
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RockStone

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Mar 2010
Puanı
23
3c2d187fb04204a31f3216fe564eceb0.png

tebrik ederim bende bayağıdır oynamıyorum finaller kpss derken 1-2 gündür maç atıyorum gold 3 e çıktım direkt :)

demek istemiyordum ama ben yine sildim xd bu sefer yüklemicem valla bak :D olm s3 ile s4 arasında kocaman bi fark var öyle bi çoluk çocuk varki gold 5 de anlatamam yane xd

ya at kafası khayla kill alıyorum kha kill çlıyor bn afk bb diyen adamlar çıkıyor neyin derdindesin ya :D oyuna verdiğim zamanı spora derslerime işime felan veririm sokarım öyle oyuna :D
lan olm saka yapiyoruz ne afksi aQ hem normalde afq qalsaq noLur neyse ben yatiyorum s.s.s

lan olm saka yapiyoruz ne afksi aQ hem normalde afq qalsaq noLur neyse ben yatiyorum s.s.s
aynen qnq normal atalım çilingire çıkalım nasıl fikir xd bugün lb geldi bota gitti öldü o ara bizim maviye gidiyodum baktım çalıyolar hemen bi e koydum bi smite koydum maviyi aldım sonra baktım lb mvim nrde kha ? mavm glene kdr bn afk sn tşrsn oyunu yazdı :( hayır bide eksik eksik yazmaları yokmu deli oluyorum :D

aynen qnq normal atalım çilingire çıkalım nasıl fikir xd bugün lb geldi bota gitti öldü o ara bizim maviye gidiyodum baktım çalıyolar hemen bi e koydum bi smite koydum maviyi aldım sonra baktım lb mvim nrde kha ? mavm glene kdr bn afk sn tşrsn oyunu yazdı :( hayır bide eksik eksik yazmaları yokmu deli oluyorum :D

Öyle bir şekilde yazdın ki beynim sulandı lan.

530f05e92a4010c94d000031.gif

Geri