• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Akraba evliliği :)

ThePunisher*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2009
Puanı
46
PA3H.jpg

hahah şaka gibi :D cocuklarının olması icin önce adamın askerden dönmesi digerinin de dönmesi lazım :D

askerden yeni geldim amcamın ogluyla evleneceğim. Hangi ülkede yasıyor bu insan çözemedim. Yetiş doktor da cevap vermiş ama soruyu okuyup anlamış mi acaba. Recep ivedik misali bu ne d..g.l Hayat bu ne bohem bu ne yaşam tarzı diyorum.

yuh afedersinizde gaymı lan bunlar? benden uzak allaha yakın olsunlar çok şükür yarabbim böyleleride varmış

Hollandaya gidip evlenebilirlerde çocuğu nasıl yapcaklar bilemiyorum :D

Geri