• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ALINIK] Alarm Kamera Sistemleri - Since 2003

desialarmi

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eyl 2017
Puanı
0
ALARM ve KAMERA SİSTEMLERİ

2003 yılında kurulan Alarm Sistemleri, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; alarm, kamera, santral, pdks, web tasarım ve hizmetler, barkod, yazılım ve Hosting Server olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Alarm Sistemleri ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra spor, eğlence, teknoloji alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir.

Alarm Sistemleri'nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Grup, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Alarm Sistemleri, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Grubun Kurumsal Sosyal Sorumluluk Stratejisi; yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Alarm Sistemleri, 200'ün üzerindeki şirketi ve 35 bini aşkın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Alarm Sistemleri, markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Alarm Sistemleri, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye'yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan Alarm Sistemleri, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Grup, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Dünyanın öncü, küresel şirketleriyle ortaklıklara imza atan Alarm Sistemleri, gerek yurt içindeki gerekse yurt dışındaki yatırımlarını artırmak hedefiyle hareket etmektedir. Bu hedef aynı zamanda, Alarm Sistemleri’nin hizmet verdiği sektörlerdeki bölgesel lider olma vizyonun da önemli bir göstergesidir.

Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden Alarm Sistemleri, 26 ülkede, dünya standartlarında 35 markayla faaliyetlerini sürdürmektedir:

www.alarmfiyatlari.net
www.alarmkamera.xyz
www.alarmkameracim.com
www.alarmsepetim.com
www.alarmsistemleri.com.tr
www.alarmsistemleri.web.tr
www.alarmsistemleri.xyz
www.evalarmi.com
www.isyerialarmci.com
www.isyerialarmi.com
www.kameraguvenliksistemi.xyz
www.kamerasepetim.com