• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alchemy Rate Programı

werfection

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Eki 2012
Puanı
19
Merhaba arkadaşlar.
Alchemy rate ayarlamak için yapılmış bir programdır. Kutulara +1 kaç olsun 100 yazarsanız %100 geçer.
Param2 kodunu verdiğim query deki param2 yerine yapıştırmalısınız.
Param3 kodunu verdiğim query deki param3 yerine yapıştırmalısınız.

Query:

UPDATE
dbo._RefObjItem
SET Param2 = '2141489939'WHERE ID BETWEEN 2029 AND 2032
SET Param3 = '2141489939'WHERE ID BETWEEN 2029 AND 2032

Resimler:

lcg5q.png

Link: http://files.fm/u/fnrpnng

VirusTotal

Program Alıntıdır.

Son düzenleme:
Virüs Total , Programın çalıştığına dair resimler ayrıca konuyu birazdaha ayrıntılı hale getirin yoksa konuyu silmek zorundayım.

Son düzenleme:
Çat pat yazıp çıkmışsın biraz bahsetseydin şu programdan nasıl bişey ?

Madem vaktin yok paylaşım yapmayacaksın birşey yaptın mı arkasında duracaksın vaktim yoktu diye birşey yok
hmm vaktim oldugunda zaten düzeltiyoruz onun dısında bu kadar laf kalabalığı yapacagınıza siz açın zaten daha düzgün haldeyse benim konumu kaldırır yöneticiler.sizinki olur

ya konuyu dagıtmayın önemli olan programın calışması calışıyorsa sorun yok arkadaşlar :)

Arkadaşın bu kadar üzerine gitmeye gerek yok.. gerekli düzenlemeleri yapar konuyu kişilerin anlayacağı hale getirebilir.
Tamam başkan sen ne dersen o olsun sustum. Ama kimsenin bir bahanesi olamaz konuyu açtın mı açtın.

hmm vaktim oldugunda zaten düzeltiyoruz onun dısında bu kadar laf kalabalığı yapacagınıza siz açın zaten daha düzgün haldeyse benim konumu kaldırır yöneticiler.sizinki olur
Haklısın konu açmalıyım

Son düzenleme:
Teşekkür etmeyi bilmezler laf yaparlar ne nankör bi milletiz biz ?

Geri