• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aldığım kayıda yorum yapar mısınız?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Selene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Selene

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Tem 2009
Puanı
97
Ses yarışmalarına katılmayı düşünüyorum arkadaşlar kısa bi kayıt aldım yorum yaparmısınız ? Telefon mikrofonu kullandım amatör bişey oldu

[SOUNDCLOUD]https://soundcloud.com/selene0/sadem[/SOUNDCLOUD]

Son düzenleme:
slow ve pop her neyse bu tarz şarkıları çok sevmem ama sesin güzel bence hiç durma yardır ;) Üniversite ortamlarında genel olarak tercih edilen müzikler şarkılar bunlar birde akdeniz akşamlarını söylersen tamam olur :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Kardeş sana şarkı söyleme demiyorum , söyle ama hobi olarak söyle banyoda söyle mutfakta söyle ama burda söyleme :D

umarım ciddiye almamışsınızdır :) sesiniz güzel fakat geliştirmeniz lazım öyle benim sesm güzel hadi çıkıp şarkıcı olayım ... olmaz öyle eğitim şart :)

Ses tonun iyi ama eğitmen lazım.Bi ders alırsan cok daha iyi olur kanısındayım.

Ses tonun çok güzel ama tiz seslere çıkarken hafif bozulmalar oluyor güzel bir eğitimle başarılamayacak şey yoktur

Edit: Bu sesi böyle parçalarla mahvetme bence brutal ve scream vokal çalışıp güzel bir rock metal grubunda vokal yapabilirsin :D ( ciddiyim)

Son düzenleme:
güzel beğendim ben normalde dinlemem amatör sanatçıları ama seninki iyi. Yorum olarak söyleyebilceğim tek şey şu 40. saniyedeki gibi sesini parçalama birde taklitler sadece aslını yaşatır felsefen bu olsun.

Geri