• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alev efektli yazı.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Baileys
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Baileys

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Mar 2010
Puanı
0
Aradım konular arasında fakat bulamadım yada çok arkalarda kalmış bir konu olabilir güncel tutmak istedim şimdi izninizle anlatımıma başlıyayım. :)

İlk önce sayfamızı açıyoruz File/New (Ctrl+N) ( İmza boyutunu bilmediğim için böyle yaptım.)

e88pah.jpg
Alt + Backspace ile çalışma alanını siyah renk ile doldurun.Ardından beyaz renk ile yazmak istediğinizi yazalım..

w171xj.jpg
Ardından Image / Rotate Canvas(image rotation) / 90CCW

s4p7wx.jpg
Filter / Stylize / Wind

e8pdew.jpg
Resmi yeniden eski konumuna getirmek için Image / Rotate Canvas(Image rotation) / 90CW

Şimdi sırasıyla şu efektleri uygulayın; Filter / Stylize / Diffisue. - Filter / Blur / Blur more - Filter / Distort / Ripple. Böyle bir hal alıcak :

333itq8.jpg
Ardından Image / Mode / Indexed Color Menüsünden OK'a tıklayınız.Son olarak Image / Mode / Color table / Custom seçeniğini Black body ile değiştirin.. Sonuç:
:beer
14sfb4h.png

İyi forumlar.. :wwe:

Geri