• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alex Ich Live Stream

dünde stream bakarken bitane buldum adam rengar oyuncusu 12k izleyici yapmış bi ara merhaba falan dedi türkçe bi kaç kelime söyledi ama aksanı çok iyi sonra altta açıklamaya baktım adam türk müş adam amerikada yaşıyormuş daha dün başladı streama 14k ya kadar gitti güzelde oynuyor 3q olayını falan gösteriyor :
OnlyRengar

dünde stream bakarken bitane buldum adam rengar oyuncusu 12k izleyici yapmış bi ara merhaba falan dedi türkçe bi kaç kelime söyledi ama aksanı çok iyi sonra altta açıklamaya baktım adam türk müş adam amerikada yaşıyormuş daha dün başladı streama 14k ya kadar gitti güzelde oynuyor 3q olayını falan gösteriyor :
OnlyRengar
Bilgilendirdigin iyi oldu bu konu altında güncel Livestreamlari paylaşalım o halde :)

Yada direk millete bunlari nerde bulabiliceklerini gosterin kendileri arastirsin kim nedir ne degildir !?

Twitch

Bütün League of Legends streamlerinin bulunduğu yer ... Wiew all yapıp hepsini görebilirsiniz ve alt taraftada daha önceki streamlardan kalan videolar var ...

Tavsiye ettiğim streamlar : Fnatic xPeke , EG Froggen , GG BenQ Alex Ich ,SK Ocelote ( Mid laner olduğum için hepsi Mid playerları :D )

Tavsiye ettiğim Türk streamler : DP Naru , HWA WristCutter ..

En çok zevk aldığın dersen Froggen ve Peke'ninkini hiçbirşeye değişmem ..

Tavsiye ettiklerim, mid lanede scarra top lanede Voyboy diğer lanelerde stream yapan ütün hepsi izlenebilir.

Ayrıca kesinlikle canlı yayınları yakalayamasanız bile youtube channellarından takip edin;PhantomLord / SivHD

Geri