• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alexa 'dan MaxiGame 'e Oy Verme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
Alexa Nedir ?

Alexa Amazon ‘a ait bir site sayacıdır..Bu sayaç hitleri farklı bir sıralama da gösteren ve bugün Google’ın kaideye aldığı sayılır sayaç sitelerinden biridir..
Alexa ’nın mantığına kısaca gelirsek..Tüm dünya üzerinde kurulu siteleri numerik olarak bir sıralamaya alır..En çok girilenden en az giriline doğru bir aritmedik sıralamadır..
Bu sıralama sitenize giren kişilerin sayısına göre sıralanır ve bu sıralamaya herhangi bir müdahale söz konusu değildir..

Alexa 'dan MaxiGame 'e Oy Verme

İlk önce Alexa linkini açıp Alexa hesabı yada FaceBook hesabı ile giriş yapıyoruz. Daha sonra
http://www.alexa.com/write/review/maxigamerz.com adresine giriyoruz ve sonrasını resimdeki anlatımımdan yardım alarak yapabilirsiniz.

owyea.jpg

Son düzenleme:
Bana Sorarsanız Maxigame için bunlar pek gerekli değil alexa degeri ha düşmüş ha düşmemiş .

yani googlede silkroad ile ne ararsam arayayım maxigame cıkıyor :D

Diğer bölümler konusunda dışarıdan üye geleceğini sanmıyorum maxigame nasıl silkroad üzerine kurulmuşsa diğer bölümdeki her kategorininde popüler ve onun üzerinde yoğunlanmış siteleri vardır.. Silkroad a gönül verenlerden birisi olmasam şahsen bu forumda takılmazdım

JeeKi'ye katılıyorum ^^

ya pardonda maxigame bunlaramı kaldı? Yarında Adsenselere tıklayalım diye konu açalımmı?

Bu kadarda kaliteyi düşürmeyelim lütfen.

ya pardonda maxigame bunlaramı kaldı? Yarında Adsenselere tıklayalım diye konu açalımmı?

Farkındaysan Allah rızası için maxigame 'e bir oy ! dedim mi ? hayır demedim sadece alexadan nasıl maxigame e oy verileceğini açıkladım. Hemen kendi kafanızda hikaye yazmayın.

Arkadaş düştü diye koymamışki? Heryerde adımız namımız duyulsun diye açmış olabilir :)

Geri