• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aliexpressden ürün alıcam

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Ya bu sitede ürünler ucuz lakin simdi 1 dolarlık bişi alıcam diyelim kargo ücretsiz diye geciyor iyide bu adamlar nerden kargo parasını ödüyor yani 1 dolar kazanmak için kargoya paramı ödüyorlar ?

geçen arkadaşla bizde baktık htc telefon 250 tl :D üstelik çakmada değil ama işte güvenemediğim için almadık :D sonuçta b*kta çıkabilir :D

Son düzenleme:
ucuz ürün sipariş edildiğinde hemen kargolamıyorlar diye biliyorum ,o tarz ürünler için atıyorum 2 haftada birtoplu bir şekilde tek seferde gönderim yapıyorlar o yüzden o siteden aldığın ürünler eline biraz geç ulaşır en azından çok ucuza aldığın ürünler. o tarz ürünler için elinde takip numarasıda olmaz tamamen allaha emanet bir şekilde gönderilirler. o siteden bir siparişte bulunmadım internet de okuduklarım bunları söylüyordu doğruluğu tartışılır.

Sanılanın aksine, Aliexpress gayet güvenli bir sitedir. Benim bir sürü tanıdığım bu site aracılığı ile Çin'den telefon getirttiler ve hepsi sorunsuz ulaştı. Çok kez şahit oldum. Sorun yaşayanlar tabiki oldu. Ama sitede değil, gümrükte.

bunca senedir bu sitedeyim bunun reklam oldugunu bilmiyordum :/ ve büyük ihtimal reklam değil.

Demek istediğim bak şimdi o site hakkında konuşuyoruz. Bunu da 1 dolara sağlıyor gibi birşey oldu şu durumda.Ürünlerini teslim ediyor her şekilde üstüne reklam yapıyor.O tarz sitelerin zaten kargo şirketleriyle anlaşmaları var diye biliyorum.Günde 1-2 tane sipariş alıp yollamıyor sonuçta.

telefonlarda sorun yaşarsınız gümrükte. ve gümrükte belirli bi sınır vardır. 90 dolarmı ne tam bilmiyorum. onun üstünde ürün getirirseniz vergi alırlar gümrükte

Geri