• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Aliexpress'i Nasıl Bilirsiniz?

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
Güvenlik konusunda sıkıntın olmaz ama ürünün gümrükte sıkıntı çıkarabilir, fiyata bağlı olarak.

Öyle bir sınır varmış galiba şimdi ben onu gümrükten nasıl alabilirim? İllaki gümrüğe mi gitmem lazım yoksa gitsen de fayda etmez mi diyorsunuz?

Öyle bir sınır varmış galiba şimdi ben onu gümrükten nasıl alabilirim? İllaki gümrüğe mi gitmem lazım yoksa gitsen de fayda etmez mi diyorsunuz?
Ürünün hangi gümrükte takılacağını bilemezsin ürünün nereden geldiğine bağlı. Biraz da şans işi ürün göze batarsa vergi açığından tutarlar ürününü ama şansın varsa eline ulaşır o riski alıp almamak sana kalmış.

Gümrük büyük ihtimal problem çıkarır vergiler, depoda bekletilmesi için masraflar falan derken sana pahalıya patlayabilir

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri