• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alım # 120Lv # ServerFarketmez

FamousToy

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Eyl 2012
Puanı
0
  • Karaterin olacaği Server : Farketmez
  • Karakter LVL :120 LVL
  • Build : Farketmez.
  • Verebileceğim ücret : Karaktere göre değişebilir,Siz bana Fiyat verin.(mümkünse sağlam olsun para önemli değil)
  • Alişveriş Yöntemi : MaxiGame Aracılık(aracı karşı tarafa ait) , elden , aramızda ( ilk ben yatırırım güvenirsem )

Iletişim Bilgileri :

Ad ve Soyad : Fatih ömer zalim

• Yaşadiği Şehir : bolu/abant
  • GSM : Lazım Olduğunda verilecektir
  • Msn: Özel mesaj olarak atınız.
  • Facebook: ciddi alıcılara verilir

Kesinlikle bu adamla alışveriş yapmayın.Üyeliğe giriş yapar joymaxdan kontrol ederim diyerek ıd pw alıyor.Sende carda ol diyor sonrada joymaxın açıığı yüzünden carı çalıyor.Kesinlikle alış veriş yapmayın.

Kesinlikle bu adamla alışveriş yapmayın.Üyeliğe giriş yapar joymaxdan kontrol ederim diyerek ıd pw alıyor.Sende carda ol diyor sonrada joymaxın açıığı yüzünden carı çalıyor.Kesinlikle alış veriş yapmayın.

kanıtın olmadan böyle bir iftira atamassın.

sen kanıt sunuyorsun. adam id pw isteyerek bu sitedeki son açığı kullanıyor anlaşılan ee banlayın şu famousu o zaman :)

SA. BENDE SATILIK 118 % 68 NUKER VAR. SERPENES SERVER nick AZRaiiL REV6DAN İTEMLRE BAK. UZERİNDE 5 PARÇA COMMON 100LVL 3 PARÇA PHY 80LVL 2 PARÇADA MAG JOB VARDIR. VE FULL BLUEDİR. 117 JAGUAR 3 DRES. KASDAKİ HİÇ BİR TİEME DE DOKUNMAYCAĞIM. 300DEN FAZLA ZERK SCROOLU VAR. IYI GUNLER TEL 05317078081 FİYATA GELİNCE EĞER ALICI OLUNURSA ANLAŞIRIZ.

Geri