• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alın size çatışma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Lan o telefona 3 buçuk milyar verceme her sene samsungun en son çıkan telefonunu alırım daha iyi. :D

Iphone un guzel yani telefon kasmiyor arayuz muhtesem takilma kasma vs yok.
Dezavantaji jb cok ugrastiriyor ve fazla yarari olmuyor.
Android:
Kasma bol telefon rootlaninca kendi kendine res atma kasma vs.
Ama android de ki özgürlük hicbiryerde yok ve son olarak samsungu rootsuz kullananlar gelipte bana samsumg telefon kullaniyorum demesinler:)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adamlara bak biz daha
Samsung-E2232.jpg
bunları kullanıyoruz aslında bende bir alt modeli var :)

3.5 milyar mı :D apple store havale ücreti 2.069mu 2089mu ne ama tabiki o para bir telefone verilmez şahsi fikrim 1000 lira fazlası için lg g2 altı için gm discovery gerisi yalan

Iphone un guzel yani telefon kasmiyor arayuz muhtesem takilma kasma vs yok.
Dezavantaji jb cok ugrastiriyor ve fazla yarari olmuyor.
Android:
Kasma bol telefon rootlaninca kendi kendine res atma kasma vs.
Ama android de ki özgürlük hicbiryerde yok ve son olarak samsungu rootsuz kullananlar gelipte bana samsumg telefon kullaniyorum demesinler:)

Neden öyle birşey dedin? Bende root suz kullanıyorum

Onu dememin sebebi su; Androidi rootsuz kullandiginiz zaman bir cok ozelligine erisemezsiniz.Gerek oyun gerek program gerekse rom (tema) olarak.Android telefonda root yoksa root sizinine erisemezsiniz status bari modifiye edemezsiniz boot logosonu degistiremezsiniz bildirim sesi ekleyemezsiniz root gerektiren triangle away (sayac sifirlayamazsiniz) titanium backup (yedek alma) gamekiller (oyun vb .) Programlari kullanamazsiniz kernellerle oynayamazsiniz setcpu programi ile telefonun bataryasini kontrol edemezsiniz. Vb bi yuzden de root suz telefon kisitlanmis bir telefondur (benim icin)

Telefonum rootsuzkende beklentilerimi fazlasıyşa karşılıyo root gerek duyarsam yaparım :d

Konu roota doğru kayıyor beyler dikkat :D Bence iphone sürekli kendini güncellediği yönden benim için çok güzel bir avantajı çünkü şuan acem 2.3.6 :S

iphone daha sempatik s3 kullanıyorum ama iphone seviyorum iphone olsa direk kullanırım ama en az 5

Alıyonuz 3 kuruşluk android telefon sonra android kötü. Yanlış anlamayın arkadaşlar öyle övünmek için felan söylemiyorum ama kötü telefon kullanıp androide laf atmak çok saçma :)

Geri