• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[ALINIK] Alınık Her Çeşit Taso (Pokemon - Beyblade-Digimon-Megaman)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TechN9ne
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TechN9ne

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ağu 2009
Puanı
5
İyi forumlar arkadaşlar bütün Maxigame ailesine selam.

Konuma geleyim çocukluğumdaki oyuncakları özledim diyebilirim, bu yüzden de Pokemon Beyblade Digimon gibi tasoları toplama kararı aldım. Koleksiyon yapmaktayım.

Eğer elinizde mevcutsa ve satmayı düşünürseniz PMlerinizi beklemekteyim.
Oyuncakların(tasoların) kargolarını da ben karşılarım alıcı öder şeklinde gönderirsiniz , abartı olmadığı sürece fiyatta da aramızda anlaşırsak banka hesabınıza havale yapabilirim.

Elden olursa istanbul içi daha iyi olur örneğin Forum İstanbul'da görüşüp elden alışveriş yapabiliriz.

Eğer elinizde mevcut ise benimle iletişime geçerseniz çok memnun kalırım.
2009 dan beri 6 senelik üyeyim ,çoğu konuda forumun bana bolca faydası oldu umarım bunda da iyi sonuçlar alırım:wwe:

Kayıt olalı 7 sene olmuş vay be..

- - - Güncellendi - - -

Günceldir :)

- - - Güncellendi - - -

Günceldiir :)

Her seferinde kökülmeseydim verirdim sana bedavadan :D bende yugioh kartlarına düşkünüm çocukken bizim yeğenle kırtasiyeden karton alıp kafamıza göre canavarlar çizerdik.

güzel bir hobi :)
küçük kardeşim olana kadar vardı bende sonrası malum :D

Günceldir pm atabilirsiniz :)

- - - Güncellendi - - -

Günceldiir

- - - Güncellendi - - -

Günceldiir

Geri