• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Alınık Telefona Pasaport Kayıt.

AniLSincan

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Haz 2013
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar bugün iphone 4s aldım fakat pasaport kayıt lazım .,
Varmı aramızda son 1 ay içinde tr ye giriş yapmış olan ? (Ücret Konuşulucak , para hazır )

benimle iletişime geç

yuh diyorum yani burayı sınır kapısı mı sandın ?

istanbulda veya başka bir yerde oturuyorsan git bi 3310 gibi bişi al onun kaydını iphoneye geçir

istanbulda veya başka bir yerde oturuyorsan git bi 3310 gibi bişi al onun kaydını iphoneye geçir
Ama sonra yasal yollarla ios güncelleyemez şahsen benim telefonum galaxy s 1 imei sini çaldılar sonra bende başka telefondan yeni imei attırdım şuan güncelleme almıyor sebebide android olmaya bir telefon imei si olduguğun güncelleme vermiyorlar ios ta böyle olmayabilir ama olabilirde

100 150 tl ye yapılan geçici kayıtlara kanmayın 6 ayda patlar bilginize gerçekten pasaport kaydı yapan varsa yaptır ortalıkta çakal çok dikkat et parana yazık En olmadı turkcell tim e git onlar gerekeni yapacaklardır

eyw kardeş ama ilk o kaydı yapacak sonra para :) 300 tl herşey dahil. birde edevlet ten yapacağı için geçici olma ihtimali yok ömür boyuluk :) dosyalarıda mail 'ime atıcak makbuzu v.s

----------

Bulundu yani konu silinebilir. :ent

Geri